Elektro Gittar için pedal?

Başlatan umutguncan, 24 Mayıs 2006, 18:48:09

Ersin

:D evet bir karisiklik oldu galiba, ben mt2 diye anladim,ozur.

@umutguncan,
UJT lerin aldigin karsiliklar tam olarak nedir

umutguncan

soruyu anlayamadım... Biraz yeniyim bu işe... :(

Ersin

satin aldigin transistorlerin tam kodu nedir?

umutguncan

Ersin

bu transistoru bir yerde bulamadim.Zetex in sayfasinda bile onu aratinca 1320 cikiyo.
j201 karsiliklarda bu zvp gorunmuyo.

wraith

www.tonepad.com

ihtiyacın olan tüm efektörlerin pdf halinde dökümanları ve hazır pcbleri mevcud.ben Ibanez Tube Screamer 9 yaptm ve sorunsuz orjinalinden kesinlikle bir farkı yok.kolay gelsin

Fixxer

Alıntı yapılan: "wraith"www.tonepad.com

ihtiyacın olan tüm efektörlerin pdf halinde dökümanları ve hazır pcbleri mevcud.ben Ibanez Tube Screamer 9 yaptm ve sorunsuz orjinalinden kesinlikle bir farkı yok.kolay gelsin

ellerine sağlık hocam bu konuyu biraz açarmısın?birde tam olarak link verirmisin ? ben bulamadım. verdiğin sitede ibanez flanger_fl301 var burda....
...............................

wraith

valla arkadaşlar benim elimde yaklaşık 1 GB kadar döküman var.İstediğiniz pedal'ın model ve markasını buraya yazarsanız bir şekilde elinize ulaştırmaya çalışırım..

Paylaşmak güzel şey  :)

işte tube screamer

Fixxer

slmlar hocam ozaman yükleyin bizde indirelim  :lol: özellikle denedikleriniz ve memnun kaldıklarınızı beklerim bende gt-2 yaptım sırada ibanez var yapabildiğim kadar yapicam birde 3pdt switch nerden bulucaz kara kara onu düşünüom  bu arada lambalı denemesi olan varmı ???? asıl önemli olan buuu :P

wraith

Alıntı yapılan: "Fixxer"3pdt switch nerden bulucaz kara kara onu düşünüom  bu arada lambalı denemesi olan varmı ???? asıl önemli olan buuu :P

3pdt değil dpdt bile yok istanbulda çıldırıcam  :evil:
bütün karaköyü altüst ettim yok hiçbiryerde kafayı çizmek üzereyim
karaköy pasajı , selanik pasajı , balıklı han , menevşe han ne varsa gezdim yok yok yok Allah yok.yurt dışından sipariş vermeyi düşünüyorum inşallah 10 adet felan gönderirler..  :(

toggle switch olarak var o da işimize yaramıyor.El ile değil ayak ile müdahele
edildiği için :S

Fixxer

Peki biz bu işi röle ile yapsak basit bir devre ile nedersiniz 3pdt olan röleler var.

wraith

valla en basiti Tunik LK102 anahtar kullanarak yapılabilir.Anahtar plastik ne kadar uzun ömürlü olur onu bilemiyorum ama biraz nazik davranırsak bir süre gider diye düşünüyorum  :)

wraith

Pic ile bir anahtarlama devresi yapıcaz daha bitmedi pedal ama bitince haberiniz olur.Conavar sağolsun  :)

beklemede kalınız  :D

Fixxer

Bu arada dpt switch getirtelim mi hocam kaç kişi ister ki acaba??? kararlaştıralım :P  

SWORDMAN hocamın destekleriyleee... 8)  buda sansamp gt2 :twisted: