ses frekansı eko entegresi

Başlatan remzi, 15 Temmuz 2006, 15:40:58

remzi

Arkadaşlar atak marka bir anfide bir kondansatör bir direnç ve bir entegreyle yapılmış eko devresi gördüm ekonun entegresi silinmişti. Entegrenin ismini bilen varmı. entegre 16 bacaklı ve dip soket. Yardımlarınızı bekliyorum...

Teşekkürler...

elektro_ery

Sanmıyorum öle bişi olacağını ama bulursan bizimlede paylaşırsan sevinirim baya güzel bişi olur yani
[/URL]

prof77

prof77

Bana da Digital Reverb devresi lazın
Ben de boss RV3 digital delay ve reverb devre var proğramlı entegre var içinde özel entegre

argeelektronik

bu entegreyi nerden bulabiliriz , bu konuda bilginiz varmı ?
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

prof77

ben istanbul dan aldım  heryerde var çok miktarda bulamassanız bende var 10 adet
ben yaptın  echo yu iki entegre ile gecikme zamanını uzattım bayağı iyi
çalışıyor herkeze iyi çalışmalar dilerim

elektro_ery

İyide beyler ben burada 1 kond. ve direnç göremedim.Ayrıca bende devreyi çiziyorum isteyen olursa ben yollarım elimde bayabi var

[/URL]

remzi

ya burda sanki birden fazla kondansatör ve direnç var gibi duruyor. ne bileyim gözüme öyle göründü.... :D  :D  :D  :D

Yinede teşekkürler arkadaşlar... Herkeze başarılar...

otm

entegreyi karaköydeki malzemecilerde buldurdum.birkaçtane istedim.ihtiyacı olan bu elektronikcilerden temin edebilir.
Fiyatı 1.2 Dolarmış.

OG

Bu entegreyi kullandım, fena değil.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

ibiniibrahim

Arkadaslar nasılsınız? Öncelikle ben yeni katıldım aranıza.Cep telefonlarının sesini yükseltmek için devre varmı ya da bilginizden yararlanabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Mod Notu : Lütfen mesajı yanlış Yazdıysanız EDIT seçeneği ile mesajınızı düzeltin.Bir mesaj daha altına yazmayın.

GENELE UYARI : Lütfen Türkçemizi Düzgün Kullanalım.Noktalama İşaretleri, Vurgu Gibi İfadelere Dikkat Edelim.Hızlı Mesaj Yazayım Diye Uğraşmayın, Düzgün Mesaj Yazmaya Uğraşın.

karakugu

tamam arkadaşlar dikkat ederim

toxin

tek kondanstör değil ama idare et.
entegreyi bulursan bana da haber ver

ES56028 ECHO SOUND PROCESSOR (20k) entegresi kulanılmıştır.

başarılar++

bu daha profosyonel