Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

PIC CCS notları

Başlatan respected, 13 Ekim 2006, 15:54:10

respected

çalışmalar devam ediyor.. daha çok memnun kalacaksınız. yalnız yorum istiyorum.. teşekkür değil

Cetinal

@dostum
senin bu CSS book taki
uygulamaların ,lazım olacak kısmı çıkmamış
bi kayan yazı filan

istersen bi el at
;)

ilgin için teşekkürler

XX_CİHAN_XX

Alıntı yapılan: "RoMeO123"@dostum
senin bu CSS book taki
uygulamaların ,lazım olacak kısmı çıkmamış
bi kayan yazı filan

istersen bi el at
;)

ilgin için teşekkürler
Arkadaşlar bence salt komut dilimi kullanılışı ve basit örnekler olsun kayan yazı gıbı detaylı projelerı ccs booku calıstıktan sonra oturup kendımız yapalım boylesı daha ogretıcı ve dogru olur bence.
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

respected

Mümkün olduğunca farklı komut ve driver kullanarak öncelikle örnekleri çoğaltıyorum. Daha sonra projeleride bitirmek hedefim. Öncden de söylediğim gibi içerik değişebilir. Yeterli görülenleri uzatmayız. Eksik kalanları tamamlarız.

respected

Logan

Oldukça detaylı ve kafalarda soru işaretine yer bırakmayan başarılı bir çalışma.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Çalışmalarınızda başarılar.
İmza.

Cetinal

respected dostum ccs book banada lazım
son haliyle bidaha upload etsene
teşekkürler

respected

link düzenlenmiştir.

MICROCEBEL

@respected

Hocam öncelikle teşekkürler...

Dediğiniz değişiklikleri yaparsanız çok daha iyi olur diye düşünüyorum.Eğer dikkate alırsanız sevinirim...Eğer bu son hali düzeltilmiş hali değil ise.

muser46

respected Hocam
Çok güzel bir çalışma olmuş ellerine saglık.

:)

Cetinal

respected hocam kayan yazının mantığını da anlatacaktın
ben onu da rica edeyim eğer hazırladıysan
ilginden dolayı teşekkürler
kolay gelsin ;)

PhD

selam @respected hocam,

Böyle bir çalışmayı paylaştığın için gerçekten çok teşekkürler.

Bir şey soracağım. Daha önceki hazırladığınızıda indirmiştim, şimdide indirdim ikisindede PDF te çok yavaşlık var. Acaba benim bilgisayarda mı diye başka bilgisayarlarda da baktım aynı yavaşlık var yani sayfalar çok geç ilerliyor ve sayfa çok geç güncelleniyor. Tahminim sayfanın arkasındaki "MEHMET AŞIK" yazısıyla alakalı bir sorun olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü sanırım arkaplan resim olduğu için geç açılıyordur diye tahmin ediyorum. Bu konu ile ilgilide bir düzenleme yaparsanız sevinirim.

Eğer Reader dan bir ayar yapmam gerekiyorsa ben bilmiyorum sorun readerlada alakalı olabilir. Böyleyse özür dilerim. :oops:

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Kolay gelsin.
...hiç...

respected

Yavaş açılmasının sebebi arka plan resmi değil. Arka plan da ki resim değil metindir. Program kurulumunu anlatırken kullandığım resimlerin büyük bir kısmı bmp olduğu için yavaş açılmaktadır. Program kurulumu ve menülerini yeniden anlatacağım ( son versiyonda menüler değiştiği için) fakat öncelikle diğer konuları bitirmem gerekiyor.

TAYM

respected hocam e-book için teşekkürler.

ccs'deki tüm komutları birarada gösteren ve kısa açıklamalar
içeren tablo gibi bişey varsa ve ekleyebilirseniz çok iyi olur
özellikle benim gibi yeni başlayanlar için

silmon

hocam kitabın çok güzel olmuş ellerine sağlık. acaba şu rf kısmı bitmedi mi? şöyle güzel bir örnek olsa 16f877a ile ne güzel olurdu. şimdiden kolay gelsin.