ampfi entegreleri

Başlatan buiba, 29 Ekim 2006, 01:20:07

buiba

arkadaslar  hepinize selamlar.asagidaki ozelliklere uygun bir entegre bilen varsa yardimci olsun lutfen;
1-kolay bulunabilir
2-ucuz
3-harici elemanlari az sayida olan
4-4 ve 8 ohm da calisabilen
5-isinma problemi olmayan
6-5 ila 10 watt arasi
7-simetrik beslemesi olmayan
8-bu ozellikleri tek bir kilfta barindiran

yalnayak

9-menemen yapabilen
10-çamaşır yıkayan
11-....

tda2003 var.size uyarmi bilmem.dataşitine bir goz atın
piyasada ucuz

http://www.datasheetcatalog.net/cgi-bin/helo.pl?field=Nume&type=C&text=tda2003&action=Search
Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne..! MEHMED AKİF ERSOY  Kardan Adaminla,GUNES'e calim mi satiyorsun?

argeelektronik

Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

elektro_ery

TDA1554Q Stero Garibimin Tek Sorunu Çok Ateşli Olması ama PC Power Supply ile aşırı ısınma olmuyo
[/URL]

stlg

Arge kardesin dedigi gibi tda2005 sorunsuz kolay gelsin
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

Cetinal

en basit şekilde 4*45 W anfi entegresinin

ve uygulama devresinin açık şemasını gönderiyorum

TDA 7560

http://rapidshare.com/files/1902395/4_x_45_W_Amplikhator.rar.html

ulaser84

tda1516 kılıf içinde iki adet yükseltici bulunur.tek entegreyle stereo uygulamada kullanabilirsin.harici elemanları azdır.çıkış gücü istediğin güçtedir.

p_rof

size önere bilecegim tek entegre TA8210 ha entegesi ile yapılmış devrelerdir 4 ohm'sa 12volt besleme ile 2*19 watt güç alabilirsin.devrenin maliyeti ucuz ama melemen yapamıyor. :roll:
FEDAKARLIK OLMAZSA ZAFER'DE OLMAZ (soundimpacttechnology@windowslive.com)

emesut

TDA8563
Herkez bi öneride bulunmuş bende bu entegreyi öneriyorum. Yakında bu entegre ile bir amplifikatör yapacağım. Elimde iki tane 40 wattlık kabinli Kenwood hoparlör var bunları besleyeceğim.

DataSheet

aslan_korhan

LA4460N

yaklaşık 10W
az ekstra malzeme
yaklaşık 1.5YTL
gayet iyi randıman veriyor ve az ısınıyor
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

buiba

arkadaslar ilginiz icin teşekkür ederim...herkesin basitce kullanabilecegi amplifier devrelerine sahip olduk.