Toptan malzeme almak istiyorum ama nereden almalıyım?

Başlatan biteker, 03 Temmuz 2003, 21:21:05

aster

MZSö borda hoşgeldin
hakikaten zeyneld bir daha gözükmedin durum vaziyet nedir bir bildir

Veli B.

Merhaba arkadaşlar,
Şu an malzemeler konusunda çalıştığım bir firma var ve forum üyeleri için malzeme

teminin de bulunup bulunamayacakları konusunda görüştüm.Benim ihtiyaçlarım için gayet uygun fiatlar veriyorlar ve Microchip gibi firmaların Türkiye distrübitörlüğünü yapıyorlar.Firmayı belki

duymuşsunuzdur. Atel ve yan firması Endel Elektronik.Yaesu,Icom ve Codan gibi telsiz sistemlerinin distrübitörlüğünüde yapıyorlar.Ankara ve İstanbul merkezli olarak ve normalde toplu imalat

için satış yapıyorlar ama bize yardımcı olacaklar.Birkaç güne kadar stok durumlarını ve bize nekadardan verebileceklerini belirleyecekler. Buraya aktarırım.
Forumdan olduğunuzu belirtmeniz  

yada ismimi vermeniz yeterli ( Veli BÜYÜKKARA).
Sevgiler...

Veli B.

bu mesaji iptal etmek zorundayim lutfen sponsorumuz olan

magrus.com yetkililerinden bu tur yayinlar yapmayin yoksa siteyi kapatiriz mailleriyle beni karsi karsiya getirecek adres telefon vermeyiniz bu ozel mesaj icinde gecerli

arkadaslar

Admin

Libertador

Bir sorum olacak. Firma az sayida urun satisi yapiyor mu? Yoksa 100 adet gibi bir alt sinirlamasi var mi?

Veli B.

normalde limitli satıyorlar ama bize yardımcı olacaklar.

Libertador

Ne yazik ki ben Istanbuldayim. Ama gidip konusmakta yarar var.

PicProje

Evet arkadaslar butur firmalarin bize yardim edecek olsalar bile once benimle temasa gecmeleri gerekmektedir bu sitede reklam

olmayacak en azindan simdilik boyle
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Veli B.

Üstat bu gibi durumlar da nasıl bir yol izleyelim.

fsan

Alıntı Yapbu sitede reklam olmayacak en azindan simdilik boyle

haklisin Üstat,

Belesten reklam yok!!!  :D

ama boardun daha iyi gelismesi ve bazi maddi giderlerinin

karsilanmasini saglamak icin SPONSOR luk felan yapan olursa belki o zaman miiiiiiiinnacik bir banner felan koyabiliriz biryerlere öyle değilmi hocam?

:)

*** VIVA PICPROJE BOARD !!! ***

demogro

biz sınıf olarak  laboratuvara malzeme almak icin; labta devre kurup satmayı planlıyoruz.ama malumunuz bellli bir sermaye

gerek.ve sermayemizde kısıtlı. bildiginiz bu konuda -az kar marjlı olsa iyi olur- parca temin edebilecegimiz bir yer  varmı acaba.hersey turk bilimi icindir yardımlarınız icin tesskurler.... :!:  :!:  :!:  :idea:

.
challenge technology

Veli B.

Sevgili fsan demiş ki:
Belesten reklam yok!!!

:D

Reklam gibi bir amacım yoktu ama böyle yorumlandı(Picproje' yi tenzih ederim.) .Benim bir kazancım yok  bu işten. Art niyet olsa idi

"arkadaşlar şu fiatlardan size malzeme temin edebilirim" derdim ve üzerine atıyorum% 10 ekler fiyatları sunardım.
Üzüldüm.Bu aslında forumun ilkelerini bilmediğim için benim hatam.

byka

sayın katana reklam konusunda yapılan uyarılar sahsınıza oldugunu dusnmeyin sizin dediginiz gibi sadece forum

kuralları

Evet gerçekten hepimizin en büyük sorunu su malzeme temini

soyle bilgisayar parçaları satan siteler gibi bir site yok türkiyede ''alışveriş sepeti olayı''
belki

ilerde yaparız ,yaparlar  ama çabuk olsa iyi olacak galiba
:P
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

Veli B.

Sevgili Byka,
istenildikten ve katılım olduktan sonra neden olmasın.Aslında Fsan doğru söylüyor.Sitenin ihtiyaçlarını

karşılayacak ve hatta ar-ge deki arkadaşlara destek çıkabilecek şekilde bir sistem kurulabilir.Sonuçta bizim için inanılmaz katkıları var.
Aklıma hemen gelenler:
-Bu parça işinin merkezi

İstanbul ve Ankara,bu şehirlerde bulunan bir kaç arkadaş distrübitör veya toptancı firmalar ile görüşerek miktarlı alımlarda ( elektronik te olabilir,bilgisayar malzemelereide) indirim

yaptırabilirler.
-Herkes siparişini bir bölüme onaylı olarak gönderir ve atıyorum haftada bir Türkiye'de üyelerin yoğunluğuna göre seçilecek 3-4 noktaya gönderilebilir.
-Ödeme için de

board adına açılacak bir posta hesabı çok kullanışlı olabilir.Havaleler ücretsiz.
- 3-4 noktaya yapılacak gönderimlerin kargo maliyetleri fiatlara yansıtılır.
 vs...
Boardun imalatı olacak

ürünler bile düşük marjlar ile satılabilir ve ilgilenen arkadaşların programmer vb ihtiyaçları karşılanabilir.
Katılım arttıkça kalite ve ivme de artar.Bunların hepsi mümkün.Neden bir Türkün

yazdığı compiler ı ve ya tasarladığı programmerı kullanmayalım eğerki aynı performansı veriyor ise.

Fikir cimnastiği!!! :o

Sanırım fazla spor yaptım :oops:

Sevgiler...

fsan

Alıntı YapSitenin ihtiyaçlarını karşılayacak ve hatta ar-ge deki arkadaşlara destek çıkabilecek şekilde bir sistem

kurulabilir.Sonuçta bizim için inanılmaz katkıları var.

evet arkadaslar,

PicProje

Webshop

ne güzel olurdu öyle değilmi

katana dostum reklam konusunda inan seni veya bir baskasini kastetmemistim

sadece öyle bir sacmalik oldu kusura bakmayin :)

PicProje

Arkadaslar reklam konusu bize buradaki alani saglayan arkadaslarla bu board uzerinden ticaret yapilmamasi yani kimsenin

bir kazanci olmamasi seklinde bir anlasma yapildi uzun suredir bu malzeme teminini organize etmeye calisiyorum insallah yakin bir zamanda bir cozum bulunacak....

herkeze iyi

calismalar
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK