KAYAN YAZI

Başlatan deserteagle, 16 Şubat 2007, 01:07:19

deserteagle

Forumda kayan yazı furyasıdır gidiyor.Herkes kayan yazılar hakkında birazda olsa birşey biliyor ama ben bilmiyorum ve de benim gibide bir çok arkadaşımızın olduğuna inanıyorum.Acaba sayın üstatlarımız şu kayan yazıyı sıfırdan başlayarak burada mantığını anlatsalar da biz de öğrensek.Yardımlarınızı bekliyoruz...
Saygılarımla...

mustafacan

forumda bir sürü örneklemeli anlatımlar var. Bu örneklerden yardım alabilirsiniz.
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

aykut54

KARDEŞ SANA BENDE KATILIYORUM FORUMDA ÖRNEK VAR ANCAK ÇOK KARIŞIK BEN PBP KULLANIYORUM YİNEDE MANTIĞI ANLATAN GÜZEL BİR İNSAN ÇIKAR VESSELAM

chatking01

cok dogru konusmussun..bende pek fazla bılmıorum sadece lıse son sınıf ogrencısı oldugum ıcın okulda gordugum uygulamaları takıp edebılıyorum ve bunlar hakkında bılgım var..baska bı konu hakkında yok...gercekten vakıt bulunda bı zahmet aydınlar dıgerlerını aydınlatsınlar..

Chan86

Merhaba arkadaşlar kayan yazı mantığını ve örneklemeli olarak www.yavuzerol.com sitesinde edine bilirsiniz 2006 projeleri içinde kayan yazı var hem mantığını anlatıyor hemde yapımını bakmanızı tavsiye ederim.İyi günler