Grup

Başlatan cozturk, 11 Temmuz 2003, 16:10:45

KAZIMUGUR

http://groups.yahoo.com/group/elektronik_sebil/
Bu linke tıkladığımda cozturk arkadaşın yukarıda verdiği sayfa çıktı ve
"Sorry, this group is available to members ONLY.
You are not allowed to access this group. "
yazısını okuyunca gerisine bakmadım bile,sonra burada gördümki,yukarıdaki nic benim.Demekki hata başka yerde değil bende.Demekki ben bu sistemi kullanmasını bilmiyorum.
Verilen linkteki bir belgeyi görmek yada oraya bir belge eklemek için yapmam gerekenleri benim gibi bir acemiye lütfen öğretirmisiniz.
Daha önceki anlatımlara baktım ama anlayamadım.

Erkan Gench

merak etmeye başladım bu elektronik sebilde ne varki herkes böyle girmek istiyor? hem kimse giremiyorsa içi boştur heralde :)
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.

mustafacan

yaa yahooya giremeyen arkadaşlar!
lütfen web sayfasının fotosunu çekip buraya koyarmısınız merak ettim site nasıl görünüyor ne diyor?
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

aster

bu mevzu kasmaya başladı

cozturk

Arkadaşlar, Bu grubu açan kişi yeni  üyeleri davet etmekle uğraşmak istemiyor.  

Zaten içinde pek bişey de yok.  üye sayısının 500 küsür olması hiç bişey ifade etmez.  gelen birşey var sanıp katılmış . ne varsa indirmiş.  üyelerin çok az bir kısmı birşey  yüklemiş. 10 kişi civarında.  

işte durum bu.

acemintel

tamam hocam herşey anlaşılıyor

Prof.EleCTroN

Yukarıdaki açıklamanın yeterince açıklayıcı olduğunu, bu konuda daha fazla mesaj yazılmasının gereksiz olduğunu düşünerek konuyu kilitliyorum.