pbp lcd,adc,ışık projeleri

Başlatan aykut54, 09 Nisan 2007, 12:01:41

aykut54

ADC , LCD , PBP KOMUTLAR ANLATIM , SERİ İLETİŞİM ,IŞIK VE KAYAN YAZI PROJELERİ

herkese inşallah faydalı olur

ALLAH hepinizden razı olsun
kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/25053179/pic_basic_pro_projeleri.rar.html

teknikelektronikci

hocam elinize saglik cok güzel olmuş arsiviniz valla
hocam bu zamana kadar biraz grafik lcd lerle ugrastim fakat yaptigim uygulamalar hep resmin taranarak ekrana aktarilmasiydi ama sayenizde grafik lcd ye yazi yazmanin kolay yolunu ögrendim bu kadar kolay oldugunu bilmiordum acikcasi acaba elinizde bu proton ile kaynak ve bu print komutu ile ilgili bilgide varsa paylasirsaniz sevinirim birde daha denemedim ilk firsata deniyecem ama genede sorayim bu print ile grafik lcd de bir degiskenin degerini göstermek mümkünmü acaba # gibi filan birde hocam bu print komutundan sonra at den sonra gelen degeler örn:0,2 neye göre degisiyor acaba bilgi verirseniz sevinirim

tesekürler kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

aykut54

MERHABA @TEKNİKELEKTRONİKÇİ@

sevgili üstad yaptığım uygulmaların beğendiğine sevindim ete hocadan allah razı olsun onun sayesinde pbp öğrendim geçende pwm uygulamaları ekledim siteye

sevgili üstad pic proton bilmiyorum glcd uygulamasına gelince elimde bir döküman vardı 8 satırıda deneye deneye buldum

senin yaptığın kalp şeklinde glcd devresi gerçekten mükemmel siteye baktım ancak linkin indirilme tarihi geçmiş

siteden picproton programını indirdim metal 2005 ayrıca dökümanda vardı onuda indirdim
istersen eklerim siteye

ALLAHA emanet ol
görüşürüz
saygılar

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "aykut54"MERHABA @TEKNİKELEKTRONİKÇİ@

sevgili üstad yaptığım uygulmaların beğendiğine sevindim ete hocadan allah razı olsun onun sayesinde pbp öğrendim geçende pwm uygulamaları ekledim siteye

sevgili üstad pic proton bilmiyorum glcd uygulamasına gelince elimde bir döküman vardı 8 satırıda deneye deneye buldum

senin yaptığın kalp şeklinde glcd devresi gerçekten mükemmel siteye baktım ancak linkin indirilme tarihi geçmiş

siteden picproton programını indirdim metal 2005 ayrıca dökümanda vardı onuda indirdim
istersen eklerim siteye

ALLAHA emanet ol
görüşürüz
saygılar

hocam ilginiz icin tesekür ederim hocam picproton bendede var tekrar eklemenize gerek yok,ayrica  benim glcd olayini begendiyinizede sevindim ki o ilk denememdi su öss bitsin insalah dahada gelsitirecem;) bir tek aklima takilan bir degiskeni de gösterebilirmiyiz o yöntemle onu artik bi ara deniyecem kolay gelsin saygilar

Teknikelektronikci
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M_B

hocam elinize saglik cok güzel olmuş
Sayenizde cok seyler ögreniyoruz. Sizlerden Allah razı olsun.
İnsallah bende buraya bır uygulama koyabılecek duruma gelırım.
Bende yeni basladım Ete hocanın derslerine.

Saygılar
tesekürler kolay gelsin
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

fatihsatir

Hocam gerçektende eline sağlık. Daha önceden LCD ler üzerinde çalışmıştım fakat hiç grafik LCD ile uğraşmamıştım. Arşivin çok güzel.. Ellerine sağlık..
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!