Klima devresi

Başlatan chatking01, 11 Mayıs 2007, 09:54:46

chatking01

mrb degerlı hocalarım..
bana pıc proje adı altında klıma devresı yapmam soylendı..baskı devresı elımde ama programını yazamıorum yardımınız dokunursa cok sevınırım..pic16f877  ıle acaba yapabılırmıyım??eger bılgınız varsa en ufak dahıl benımle paylasın lutfen.

cok teşekkür ederım sımdıden..

fatihsatir

Merhabalar, ilk önce picprojeye hoşgeldin diyeyim.

Dostum, dediğinden inanki hiçbirşey anlaşılmıyor. Sadece sen kullanacağın denetleyiciyi söylemişsin ama klima olarak ne yapaasksın, devresi nedir, neler vardır hiç birinden bahsetmemişsin. En önemlisi ise hangi dilde yazacağını söylememişsin.
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!

ilker_32

Alıntı yapılan: "chatking01"mrb  degerlı hocalarım..
bana pıc proje adı altında klıma devresı yapmam soylendı..baskı devresı elımde ama programını yazamıorum yardımınız dokunursa cok sevınırım..pic16f877  ıle acaba yapabılırmıyım??eger bılgınız varsa en ufak dahıl benımle paylasın lutfen.

cok teşekkür ederım sımdıden..

Bir klimanın iç yapısını hiç incelemedim. Ama foruma bir şekilde şema koyup kodlara bir şekilde başlarsan picproje üyeleri gideceğin yolu tarif edeceklerdir. planladığın klima devresine benzer bir klima bulursan kodlarını okumaya çalış yada bir klima servisine danış onlar sana bilgi vereceklerdir.  :)

solidus

Klima devresi derken ısı kontrolünden mi bahsediyoruz acaba ? Biraz daha açıklayıcı olabilirseniz sanırım yardım almanız kolaylaşacaktır.. Sevgiler..
Kimine göre kralım kimine göre yalanım… Herkes rahatına baksın, ben adamına göre adamım..