Baskı Devresini Çizemiyorum

Başlatan TFN, 31 Mayıs 2007, 21:23:23

TFN

Merhaba Arkadaşlar Sizlere bu basit devreyi veriyorum fakat benim için çok önemli nedeni ise bu senemi bitirme ödevlerimden sadece bir tanesi :(
sizlerden isteğim bu devrenin baskı devresini çıkartabilirmisiniz ben çok denedim fakat bir türlü yapamadım  :cry:  proteusta devreyi çiziyorum ama baskı devresini yapamıyorum  :(  birileri yardım edip buraya koyarsa çok sevinirim ve çok duamı alır şimdiden teşekkürler :)

Chan86

bu devrenin proteusta şemasını çizip baskı devresinimi çizemedin?

OG

Proteus da çizdiğini gönderirmisin.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

TFN

Evde bilgisayarım yok okulda çizmeye çalışmıştım ama oda sanırım yanlış ve kafelerde sürünüyorum işte...

çizdiğimi baskı devreye aktarabiliyorum ama tek taraflı düzgün düzenli bir baskı devre yapamıyorum sorunum bu :(

OG

Önemli değil, çizebildiğini gönder.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Chan86

Tek taraflı çizimi yapabilmen için biraz deneyime ve iyi bir görüşe ihtiyacın vardır eğer çizimle uüraşırsan elin gözün alışır

TFN

yarın göndermeye çalışacağım umarım okuldaki bilgisayarda silmemişlerdir çünkü çok uğraşmıştım :(

Chan86

tamam sen gönderirsen biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

Göktuğ

Alıntı yapılan: "TFN"yarın göndermeye çalışacağım umarım okuldaki bilgisayarda silmemişlerdir çünkü çok uğraşmıştım :(

Silmişlerse tekrar cizip öyle yolla. Elin alışır. Yarım saat surmez yukarıdaki devrenin kurulması.

Chan86

evet tekrar çizmen senin için yararlı olur.Deneyi kazanırsın

KAZIMUGUR

Yüce rabbimden dilerim en kısa sürede sana bir bilgisayar ihsan eylesin.

climax

Kardeş bence baskı devreyi kendin çizmek için uğraş.Bir yerlerden başla.Mutlaka arkası geliyor.Forumda bu konuda deneyimli olan abiler var.Baskı devrenin çizimini tamamladıktan sonra paylaşırsın.Gerekli eksikleri veya daha iyi nasıl olabileceğini sana söylerler.Ama dediğim gibi bir yerlerden başla.Bir sefer sıkıntı çekersin, daha sonra rahat edersin.Ama çizemiyorum der ve bırakırsan sürekli problem olur.Kolay gelsin...
Paylaşmak düsturumuzdur.

tyildizak

yakın zamanda bir pc sahibi olman dileğiyle

Çizim:
http://rapidshare.com/files/34582153/picproje.LYT

Yol kalınlıklarını ve köşe şekillerini değiştirmen gerekecek, bunu mutlaka yapmalısın.

Öğrenci kardeşime yardımcı olmuşumdur umarım

Göktuğ

Alıntı yapılan: "tyildizak"Öğrenci kardeşime yardımcı olmuşumdur umarım

Aslında yardımcı  olmadın.

KAZIMUGUR

Alıntı yapılan: "Göktuğ"
Aslında yardımcı  olmadın.

Yanılıyorsun.