Gizli Numara ile Arayanların Numaralarını Görme Nasıl?

Başlatan mataracı, 13 Ağustos 2003, 13:08:12

mataracı

Gizli Numara ile Arayanların Numaralarını Görme Nasıl?
benim merak ettiğim bu işlem herhangi bir kodlamı yapılıyor. Yoksa bilgisayar desteğimi gerekiyor.Bu işlemi ben kendim nasıl yaparım..Yardımlarınızı bekliyorum

cozturk

Böyle bir şeyy olduğundan emin misin? bence yoktur.. Çünkü arayan numara bilgisi şebekeden gelir. Eğer O göndermezse sen hiiiiç bişey yapamazsın..

mataracı

Böyle birşey var çünkü sirkecideki kadıköydeki vede beşiktaşta 3 tane cep telefoncu bu işlemi 25 milyon karşılığı yapıyor.ilgine teşekkür ederim...

akcakoyun

Bilgisayarcıların ad ve adreslerini vermeniz mümkün mü??
Şimdiden teşekkürler

yas

Böyle bir şey olabilir.
Çünkü şebeke CALLER ID bilgisini ve numaranın gizli veya açık bilgisini de gönderiyor. Numara gizli ise göremiyorsun. Decode eden cihaz numara gizli
bilgisini es geçerse numara okunabilir.

gazili38

merhaba dostlar :
Bu işlemi yapamazmıyız?bu nu nasıl yaparız veya bulabiliriz ben çokaradımamabulamadım yardımlarınıziçin şimdiden tesekkürler.. :cry:

gazili38

arkadaşlar ya ben baya aradım ama yine bulamadım..:( bulan arkadaş varsa lütfen yardım etsin.ve ya nasıl yaparız.teşekkürler.... :(

ta1p

"mataracı" bu işi yapanların yerlerini veya adlarını da versende bizde faydalansak

birumher

Bence bu şehir efsanesi gibi bişey . Çünkü eğer numara gizli ise zaten numara ile ilgili hiç bir bilgi telefona gitmiyor. Şebeke göndermiyor o bilgiyi diye biliyorum yukarıda da söylendiği gibi.
Birkan.Herguner

serafetin

cep değilde ev telefonu olsa arkadaslarin dedigi gibi gizli bilgisi ve telefon nosu gidiyor diye biliyorum.
bilgi paylaştıkça büyür.....

peko

Böyle bişi imkansız değil elbette, ama şuan yok.
Şebeke göndermedende olamaz.
Şu yapan yerler varsa bu forumdaki arkadaşlarımın hepsine yapalım,
ücretide benden.
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "