proton hakkında 2-3 soru?

Başlatan mustafa_cmbz, 02 Eylül 2007, 14:24:51

files

Türkçesini anlamak daha zor. ingilizce bakın . Kitapta imgesel nitelemdeki subjektif nesnelerle ilgili bir durum olaiblir.

Elektroemre

Alıntı yapılan: "files"Türkçesini anlamak daha zor. ingilizce bakın . Kitapta imgesel nitelemdeki subjektif nesnelerle ilgili bir durum olaiblir.

Dediğiniz doğru olabilir, ancak kitabı görmediğim için tam olarak bi yorumda bulunanmam ancak yinede forumda türkçe bi kaynak fena olmazdı diye düşünüyorum...

Keşke PBP'de olduğu gibi Proton'u da ETE gibi başka bi üstadımız bize öğretse ne güzel olurdu :mrgreen:
Ancak her seferinde olmuyor işte 'armut piş ağzıma düş' :mrgreen:

Ama nedense piyasada Türkçe kaynak çok az.Var olanda Help bölümünün çevivirileri...Anlayamıyorum koskoca Türkiye gibi bi memlekette Proton'u hakkın vererek anlatacak bi yazar yokmu? :cry:

Saygılar...

teknikelektronikci

Alıntı YapPBP de toplam 82 komut, protonda 172 tane komut var (yanlışım varsa lütfen düzeltin.)

hocam tam ollarak 172 imi bilmiorum ama birde yeni versionda code kütüphanesi diye bir sey var anladigim kadariyla daha sonradan ister kendiniz komutlar olusturup kendiniz ekliorsunuz ister siteden download ediorsunuz  mesela en son ben sd kard kullanabilmek icin kütüphaneyi indiridm ayrintili bilg sanirim asagida var kolay gelsin

http://www.protongeeks.com/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=12&id=50&itemid=44
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Elektroemre

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"
Alıntı YapPBP de toplam 82 komut, protonda 172 tane komut var (yanlışım varsa lütfen düzeltin.)

hocam tam ollarak 172 imi bilmiorum ama birde yeni versionda code kütüphanesi diye bir sey var anladigim kadariyla daha sonradan ister kendiniz komutlar olusturup kendiniz ekliorsunuz ister siteden download ediorsunuz  mesela en son ben sd kard kullanabilmek icin kütüphaneyi indiridm ayrintili bilg sanirim asagida var kolay gelsin

http://www.protongeeks.com/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=12&id=50&itemid=44

@teknikelektronikci hocam bilgi ve link için teşekkür ederim...
Bu kütüphene olayını biliyordum da kendimizin komut oluşturup kullanma gibi bi olayı daha önce duymamıştım.Eğer böyle bişey varsa çok güzel olur... :lol:
Bi araştırayım bakalım...

Saygılar...