CPU fan rpm devresı lazım bana elıne olan arkadasların d

Başlatan seat11, 18 Ekim 2007, 23:29:06

seat11

ustadım bu benım tez odevım lutfen yardım edın bana sadece epreje dıye bı sıtede buldum oda bıse yaramıyo bulan bılen varsa epoje olmayacak tek ıstegım bu sızde lutfen yardım edın bana ne olur

kafa1500

Bulduğunun nesi işe yaramıyor? Çalışmıyor mu yoksa istediğin gibi mi çalışmıyor?
Ayrıca burada bu şekilde yardım istemek pek hoş karşılanmaz. Senin çaba gösterip şunu şunu yaptım burada takıldım deyip yardım istemen daha doğru olur.
Tez ödevim demişsin, insanın aklına ister istemez; bunun eğitimini almış biri böyle bir başlık açıp yardım istiyorsa ya eğitim sistemimiz gerçekten çok kötü (eğer hiç birşey öğretmeden böyle tez konusu verildiyse) yada hazıra konma, hiç çaba göstermeden ve dolayısıyla öğrenmeden birşeyler yapma düşüncesi geliyor.
Güzelin nazına, Ford'un ara gazına hastayım.

elektro_ery

ilk eprojeye başlık açıyorsunuz devre veriliyor baskı devre verilmeyince beğenilmiyor ve başlık buraya açılıyor.Kusura bakmayın eproje ayıp etti siz adres bilgilerinizi verin biz yapalım kargo ile kapınıza kadar getirsinler.Nede olsa hazıra alıştık siz zahmet etmeyin...
[/URL]

stlg

Sevigili kardesim

Umarım işini gorur, smd malzemelerle yaparım dersen pcb cizimide var kolay gelsin

ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

fatihsatir

Dostum, benim elimde CPU Fan hız ölçüm devresi mevcuttur. Bir kaç dakika sonra upload etmiş olacam.
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!

fatihsatir

http://rapidshare.com/files/63873402/CPUcoolerFanSpeedTester_Fatihsatir.rar

Kendi uploadımdır. Test edilmiştir ve bu devre gerçekleştirilmiştir.
Kolay gelsin, başarılar dilerim.
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!