Silicon Chip Kasım

Başlatan ipek, 07 Kasım 2007, 06:34:25

ipek

Silicon chip magazine ait iki yeni proje
433mhz su rezerv monitoru
eski atapi cdromları yeniden kazanalılm

http://rapidshare.com/files/67982613/s-i-l-i-c-o-n.rar.html

16f88 ben bulamadım Istanbulda bildiğiniz bir yer varmı ???
ithalatcılar ve temsilciler haric (tansiyonum ile oynamak istemiyorum).

Maxim

Alıntı yapılan: "ipek"Silicon chip magazine ait iki yeni proje
433mhz su rezerv monitoru
eski atapi cdromları yeniden kazanalılm

http://rapidshare.com/files/67982613/s-i-l-i-c-o-n.rar.html

16f88 ben bulamadım Istanbulda bildiğiniz bir yer varmı ???
ithalatcılar ve temsilciler haric (tansiyonum ile oynamak istemiyorum).

bilgi verebilirmisiniz ,
ithalatçı ve temsilciler pahalımı satıyorlar yada başka birşey ?

slm

ipek

sevgili maxiboost
garip terimler kullanıyorlar kaç k istiyorsunuz diye bu k 1000 mi? diye
soruyorum evet bir gariplik mi var diyorlar bana oynamak için bir kaç tane lazım diyorum beyefendi burası ciddi bir müessese oyununuzu başka platformlarda arayın gibi tavsiyelerde bulunuyorlar bir bakıma haklılar
ticaret elzemdir...fakat frekansları uyuşturamadık bir turlu ...
biz alışmısız pasajda ne varsa ona uygun devreler ile oynuyoruz o yüzden belkide açık soramadım hangi dükkanda mevcut kaça alıyorsunuz gibi sormak lazımdı... iyi çalışmalar dilerim....

arslan74

Alıntı yapılan: "ipek"sevgili maxiboost
garip terimler kullanıyorlar kaç k istiyorsunuz diye bu k 1000 mi? diye
soruyorum evet bir gariplik mi var diyorlar bana oynamak için bir kaç tane lazım diyorum beyefendi burası ciddi bir müessese oyununuzu başka platformlarda arayın gibi tavsiyelerde bulunuyorlar bir bakıma haklılar
ticaret elzemdir...fakat frekansları uyuşturamadık bir turlu ...
biz alışmısız pasajda ne varsa ona uygun devreler ile oynuyoruz o yüzden belkide açık soramadım hangi dükkanda mevcut kaça alıyorsunuz gibi sormak lazımdı... iyi çalışmalar dilerim....

Merhaba,

Arrowdan projenizi ayrıntılı bir şekilde anlatan bir bir döküman yazın ve bu iş için sample isteyin size mutlaka yanıt verecektir. Ama bir firma ismi altında yapmanız daha iyi olur.

Selamlar

Maxim

Hayır İpek haklı değiller !!

KOSKOCA maxim ,microchip bile online 1 ADET entegre satıyor ,
bunlar kimki ???

Bence bu iş taksicilere benziyor ,her taksici istanbuldan binen müşterinin adanaya gitmesini ister ,kısa mesafeyi sevmez ya o hesap .
Sonra yeri geldimi yalvarmaya başlarlar ,müşteri binsin diye .

Satış şöyle olur ,
yaşadığımız gezegende her yerde böyle uygulama vardır ,
türkiye dışında !

1-25 adet arası  :şu fiyat
25-50 arası        :bu fiyat
50 -100 arası     :o fiyat
100-500 arası    :şu fiyat
500 -1000 arası :bu fiyat
1000 üzeri arayınız

şu basit uygulamayı halaaaaaaaaaaaaaaaaa nedense uygulayaman firmalar zamanı gelir müşteri çekmek için yalvarmaya başlar ,
o zaman görüşürüz ...

mp3dragon

Kolay yoldan para kazanmak maalesef son 20-30 yılda kanımıza işledi. Herkes köşe dönmeci. Bir vole vurayım milyonlar kazanayım. Halbuki kazanç verilen emekle orantılıdır. (veya öyle olmalıdır.) Ben oturayım biri arasın 100.000 adet satayım para kazanayım. Halbuki rekabet denen bir şey var. Sattığınız ürün dişfırçası değil ki? Şahsi kullanımı olsun. Ki son tüketiciye hitab eden deterjan vs gibi ürünlerin bile tanıtım için numuneleri zaman zaman kapıya bırakılır. Bizim ürünler bilmeyenin hiç bir işine yaramaz. Senden numune isteyen ya öğrencidir, ya amatördür yada küçük firma dahi olamamış biridir. Sen ürününü ne kadar çok kişiye tanıtırsan o kadar çok kişi öğrenir. Şunun garantisi var mı; şimdinin öğrenci, amatör, küçük firması  1-2 yıl sonra bir dev olmayacak veya bir güçlü firmada işe girmeyecek. O zaman bu tatsız diyologlar aklına gelmeyecek mi? Veya zamanında ben bunu kullanmak istemiştim ama bulamadığım için öğrenemedim. O yüzden bunu kullanmayayım bildiğimle daha kısa sürede sonuca ulaşırım. Niye software firmaları hep demo sürümlerini netten verirler. Kullanımı yaygınlaşsın bunu kullananlar firmalarına tavsiye etsin veya kendilerine alsınlar diye. Kimse bilmediği görmediği zımbırtıdan 10.000 adet birden alayım olursa tamam olmazsa ne yapayım demez. Parasını da öderiz, kimse beleşe konayım demiyor zaten.
İyilik Yap, Denize At, Balık Bilmezse, Halik Bilir.