Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

proton yükleme problem !!!

Başlatan mustafa_cmbz, 23 Aralık 2007, 20:25:13

mustafa_cmbz

arkadaşlar şu sırlar protona geçmeyi düşünüyorum daha önce siteden indirdiğim setup'u kurdum fakat şöyle bir sorun çıktı nasıl olacağını bulamadım deniyorum olmuyor?

2 şey  daha pic basic plus ile proton arasında fark varmı? ve elinde çalışan programı olan vamrı?... (proton veya pic basic plus) fark etmez...

files

her 2 si için de kurulum klasöründe örnekler olması lazım. proton pbp den daha ileri gibi. protonu öneririrm.

POWER

Alıntı yapılan: "files"her 2 si için de kurulum klasöründe örnekler olması lazım. proton pbp den daha ileri gibi. protonu öneririrm.
Gibisi fazla.Ben pbp ile yazıyorum ama protonuda inceliyorum.genel görüş proton pbp daha ileri bir dil, artıları fazla.Proton kullananlar daha iyi bilir tabiki
TB6BKG

teknikelektronikci

kesinlikle proton pbp dan cok daha üstün kesinlikle herkeze tavsiye ederim yani eger üst seviye bir dil c veya asm düsünmüorsaniz düsüneceginiz dil proton olmali sahsen tecrübe ile sabit :D ayrica mustafa arkadasim picproje.4shared alaninda protonun son versionu mevcut ordan bulabilirisn ki ben seni protona gectin saniyordum :D  :roll:    kolay gelsin T.E
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

mustafa_cmbz

bir ara protona geçme niyetim vardı işte o aralar  indirip kurmuştum ama bazı sebeblerden dolayı tıklayıp açamadım bile (elim değmedi) :D bu yüzdendir ki nasıl olacağını bilmiyorum...ama kısmet ise bu hafta sonuna kadar bişiler yapacağım artık pbp isteklerime cvp vermiyor gerçi onda bile yabancılık çekiyorum ama yinede tırmalamaya çalışıyorum :D şimdi setup'u indirim sorun çıkar ise yazacağım.....kolay gelsin...

pcb

Grafik lcd ile çalışmaya başladığımızda Proton kaçınılmaz gibi geliyor, proton un kendi sitesindeki forumlarda çok faydalı genelde karşımıza çıkan bir çok problem çözümü orda. Herkez birbirini lisanslı kullanıcı biliyor unutup cr.ck aramayı orda yapmayın.