ARM9 geliştirme boardı yapıyoruz [DONANIM]

Başlatan mp3dragon, 30 Aralık 2007, 22:39:42

SpeedyX

Trafolu RJ45 elime ulaştı, en kısa zamanda Türkiye'ye gönderilecek.

mcan

Göktuğ

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"s-video konektröü bulmada problem yasaniyor ise onuda bulabilirim   kolay gelsin

Svideo soketi için yer acıldı. Uygun fiyata temin edilebilir bir ürün varsa datasheetini alayım.

Göktuğ

PCB bitti. Yarından itibaren gerber ile teklif alınması asamasına gecilecektir.
Kolay gelsin.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "Göktuğ"
Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"s-video konektröü bulmada problem yasaniyor ise onuda bulabilirim   kolay gelsin

Svideo soketi için yer acıldı. Uygun fiyata temin edilebilir bir ürün varsa datasheetini alayım.

tamam hocam ben ilgili yere yarin mail gönderip fiyat ve stok hakkinda bilgi alacam pcb nin bitmesine cok sevindim insallah en kisa zamanda elimze ulasir  :oops:  bu arada pcb 4 katmi 2 katmi oldu ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

leblebitozu

Keil ULINK JTAG DEBUGGER Protel formatında şema ve pcb'si ile birlikte aşağıdaki linktedir, belki proje kapsamında üretilebilir.

http://rapidshare.com/files/88914475/ulink.rar

teknikelektronikci

ellerinize saglik
insallah en kisa sürede de pcb isi hallolur

mp3 dragon hocam zaten acele edemiyecem cünkü katalogda soketi daha önce görmüstüm fakat bugün epey bi interneten inceledim bulamadim o yüzden ben oraya gidince kendim katalogdan bulmam gerekecek bu aksam ya da yarin bir mail yollayip mail yoluylada soracam ayrica bir kac yere daha mail cektim kolay gelsin.gerekli bilgileri 2-3 gün icinde vermeye calisirim

http://www.pclabs.gen.tr/wp-content/uploads/2007/08/svid_isaretli.png

s-video connectörü asagidaki resimdeki gibi olacaktir değilmi ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

mp3dragon

@leblebitozu,

şemayı bende buldum ama kullanılan işlemci cypress'in üretimden kalkan işlemcisi imiş bir arkadaş cypress'i arayıp istemiş üretimden kalktı yok demişler.

@teknikelektronikci,

evet resimdeki konnektördür.
İyilik Yap, Denize At, Balık Bilmezse, Halik Bilir.

ahmet2004

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "ahmet2004"Svideo soketi 2 çeşit.

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

cikis ollarak kullanacagimiza göre fark edermi ? zaten biz üstteki in olanini siaprsi verecez verirsek onuda ayni anda out ollarak kullanabiliyoruz yani bir sey fark etmiyor   kolay gelsin

mp3dragon

PCB tasarım işlemi bitmiştir. 174x105 mm ölçülerinde ve 4 katlı olarak tasarlanmıştır. Bu hafta PCB imalatçılarından teklif almaya başlıyoruz. Önereceğiniz PCB imalatçısı varsa fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bekliyoruz.

mp3dragon

Paylaşım alanı aktif hale getirilmiştir. İçerisine en son şema, malzeme listesi ve gerber pdf si atılmıştır. 50 adet olarak basılacak. İçinde yedeğide var.

teknikelektronikci

mp3dragon

teknikelektronikci

soketin aynisini bugün izmir hatfon a sordum tanesi 1.36 gibi bir rakam söyledi 50 adet olunca tanesini 1 ytl den yapariz dedi isterseniz bu soket de 1 ytl ye burdan alinabilinir kolay gelsin (not: soketin aynisini scart- s-video,audio video dönüstürücü aparatlardan söktüm onu gösterdim tipa tip aynisi)