pic877de hangi konular??

Başlatan shark27, 19 Ocak 2008, 12:51:02

shark27

selamlar.BU yaz meb hizmetiçi eğitim faaliyetinde temel pic16f84 bilgisine sahip öğretmen arkadaşlara pic877 kursu vereceğiz.Kurs süresi 5 gün.Bu 5 gün içinde 877 ile ilgili hangi konuları versem faydalı olur sizce?Kolay gele...

Logan

Seri haberleşme, Analog-Dijital çevrim ve PWM konularını ve portların ilk hazırlıklarını  ele alırsanız iyi olur. Ayrıca kesme rutinlerini de detaylı olarak incelemenizde fayda var. Mümkün mertebe bütün timer kesmelerini kullanın. Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
İmza.

mucitotomasyon

arkadaşlar anladıgım kadar bir cok arkadasımzın pic in modülleriyle sorunları oldugunu farkettim

isteyenler kurs filan bence fazla gerek yok cunkü  az cok birşeyler bilen kişi kücük örnek programlar la işi kavrar. bizede okulda pic in modülleri kücük örnek programlar la gösterildi gercek ten faydası oldu pic in modüllerini ni rhatlıkla hepsini 16 sersind biliyorum. isteyenlere modüller halinde program kodu gönderirim

yinede bir kurs iyi olur bir cok kişi icin

bilgi paylaştıkca cogalır

tayyar

Elinizde modüllerle ilgili örnek programlar varsa burada paylaşınki herkes yararlansın
dimi?
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

mucitotomasyon

siz hangi modülü istiyorsanız sizin geliştirebilceginiz halde program kondları verem c de

tayyar

Analog, pwm ve rs232 modülleri güzel olur varsa
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

sahteker

kesinlikle arkdaşlara katılıyorum
en çok takıldığım konular pwm adc ve seri iletişim...
ve özellikle seri iletişimde pratiğe dönük uygulamalar...
bence bunlar yararlı olur diye düşünüyoum hocam
kolay gelsin...
kimi, sevap için Kabeye varır... Kabe kapınızda! Bilmez misiniz?