meşhur 22000W amfinin baskı devresi

Başlatan kck87, 01 Şubat 2008, 23:53:20

kck87

evet arkadaşlar boş boş oturacağıma biraz uğraşayım dedim ve ortaya böyle bişi çıktı. yapacak olanlara belki bir faydası olur.
kolay gelsin.
saygılar...
10wattlık dirençleri küçük koydum boyut küçülsün diye bu dirençleri dik takacaz  :lol:

devre şeması

çizdiğim baskı devresi

proteus dosyası

http://rapidshare.com/files/88176679/22000.LYT.html
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

teknikelektronikci

merhaba paylasim icin tesekürler de bu devreyi hadi diyelim yapan bi arkadas oldu merak ediyorum 22000 watlik kabini nerden bulacak nasil bulacak :D ki ben hic sanmiyorum 22000 watlik ses versin neyse deneyeck olan arkadaslara simdiden sabir ve basarilar   kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

unalmustafa_85

paylasım için tesekkürler..
buna uygun trafo yu nasıl bulucaz..??....
:D

erkan614

bu devreyi çalıştırp sonuçlarını yollarsa çooook daha memnun oluruz ;)

kck87

valaha bu devreyi yapmak gibi bi düşüncem yok. sadece çizip paylaşmak istedim okadar. ama ilerde param olursa yaparım ve paylaşırım :lol:
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

Ersin

Bayagi para biriktirmen lazim.
Buna kolon alacaksin , o kolonlar icin yer de lazim ne de olsa 22KW  :D
Daha sonra elektrik faturasi icin de lazim olacak, birde belediyeden cezalari odemek icin de gerekecek.Biraz tuzluya mal oluyo :D
Haaa birde sonra doktora kulak muyene icin , isitme aparati taktiracan.
Paran olsa bile vaz gec  bu isten :D

ilker_32

Dostum seni kandırmışlar. Bununla müzikmi dinleyeceksin ?  :lol:

stlg

Neden uzuluyorsunuz mosfetleri azltırsınız daha dusuk guclerde calıstırırsınız olur biter, paranız oldukcada mosfetleri cogaltırsınız  :lol:
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.