8 farklı sesi kaydedip istenileni çalma[resimli]

Başlatan deliko, 26 Şubat 2008, 22:04:53

deliko

DSI la yaptığım 60 saniyelik ses kaydedici devresi arkadaşalr istediğimm bu devreyi 6 ya bölmek ve 6 farklı ses kaydedip dinlemek buton yardımıyla  :?  devre sorunsuz çalışıo ama tabi 60 sn olarak.. pic le nasıl kontrol etmem gerekio [ açıkçası picden çakmıom ] en azından bi atne buton için bi örnek verseniz devamın ben bölerim  :?  bilgi paylaşım yorum için şimdiden sağolun yardımınıza ihtiyacım var

[16 farklı ses için yazılan yorumlardan bi sonuca varamadım bu yüzden resim koyarak konuyu açmak istedim]

sitenindelisi

Kucuk bir tavsiye;
Bu sekilde yapinca emin olun ki cevap alma ihtimaliniz dusuyor. Burada en sevilmeyen seylerden birisidir, baska baslikta sordugunuz soruya daha hizli cevap almak niyeti ile yeni baslik acmak.

Bu arada, istediginiz konuda yardim bordta mevcut. ISD yazarak arama yapmaniz ve cikan basliklari incelemeniz yeterli.

Ciga

Hocam yapmış olduğun bu ses kaydedici projesini sakıncası yoksa paylaşa bilirmisin yapıcam DDMF kontrolünde sesli cevap için ihtiyacım olucak böyle bi projeye paylaşım için şimiden saygılar...
"Zafer"Zafer Benimdir"diyebilenindir.Başarı "Başarıcağım" diye başlayanın ve "Başardım" diyebilenindir."  M.Kemal ATATÜRK

berkay_yalan

Kendi yapmadı onu hazır satın aldı kit halinde paylaşamaz yani.