Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

pic

Başlatan nusi, 27 Mart 2008, 12:14:36

nusi

hocam elimde bir prog/deka kartım var. ıcprog ile pic e veriyi gönderdiğim halde programlamıyor?programlama ışığı yanmasına rağmen. birde pic nasıl bozulur? teşekkürler

kemalguler

Alıntı yapılan: "nusi"hocam elimde bir prog/deka kartım var. ıcprog ile pic e veriyi gönderdiğim halde programlamıyor?programlama ışığı yanmasına rağmen. birde pic nasıl bozulur? teşekkürler
Sevgili nusi picproje ailesi içine hoş geldin.Bu sitede inan çok şey öğrenip kullanabileceksin.Gelelim soruna;programlayamamanın o kadar çok sebebi var ki, ayrıca picin bozulması için okadar çok sebebi var ki.Net cevap için bence neler yaptığını açman gerekiyor.Ayrıca proğramlama sorunları ile  ilgili olarak sitede cok sayıda başlık ve cevap var.Arama yapmanda fayda var diye düşünüyorum.Forumda uzun bir gezinti yapmanı öneriyorum.

mucitotomasyon

hocam pic durduk yere bozulmaz pic ters enerji uygularsan veya uzunsüre potlaı kısa devre edersen ozaman  boulur veya bazı kısımlar hasar görür ıcprog bence kullanma winpic 800 kullan daha güzel sorunsuz calısıyor sadece donanım ayarını portu ve programlayıcının modelini secmelisin