Özdisan ve diğer satıcılar arasında fiyat karşılaştÄ

Başlatan z, 09 Nisan 2008, 14:48:31

salim ALTIN

Alıntı yapılan: "z"Evet reklami yapilan firma ozellikle gucelektronigi konusunda malzeme getirmekle unludur.

Malzemelerinizi ozdisandan aliniz. Karli cikiniz.

Saka bir yana ozdisanin tekavantaji patates malzeme getirmemesi.
Merhaba
Patatesin kilosunu kaca satiyolar diye bir sorun  hele once....
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

mihri

"Patatesin kilosunu kaca satiyolar diye bir sorun hele once...."

Süper soru :lol:
"Eppur si muove!"

buiba

bir kac gun once ir distributoru ozdisan dan 18 adet irl1004 aldim. hepsi sorunlu cikti.malzemenin bacaklari laser yemis.elimi atttigim bacak elimde kaldi.dolayisiyla geri goturdum.elindeki diger irl 1004  lere baktik hepsi ayni idi.ucretini de geri odemediler.ancak esdeger bir malzeme ile degistirebileceklerini soylediler.acikcasi bu durum pek hosuma gitmedi.ilgili arkadaslara duyurulur.

OG

ÖZDİSAN'ın (bilerek veya bilmeyerek) son günlerde patates ürünler verdiğinin FARKINDAMISINIZ?  :)

Reklam gibi oldu demi. IRF3205 çok kullanıyorum, ve son günlerde sızdıran tiplerle uğraşıyorum.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

files

Bir firma sökülmüş, pic verdi, bozuk kondansatör verdi 1 toırba sonra torbasıyla geri götürdüm. sayarak geri aldılar ve başka marka sağlam kondansatör verdiler. zaten buna mecbur. fakat ürünleri sizin üzerinizde denemeleri hiç hoş değil. 1 torba kondansatör  kaç lir a3 kuruş.

fakat biz bununla ürün yapı9p icabında birkaç yüz dolara satıyoruz. müşteri ürün bozuk çıkınca size gönderiyor, tantana yapıyor. kargo ücretini bile size ödetiyoır.  hepsi bu dandik ürünler yüzünden.

seri üretim yapacaksanız 1-2 tane numune alıp test etmek sonra aynı seriden almak gerekir.

Bir keresinde de  şebekeye bağlanan 2 x ..mH bobin almıştım. meğer bunlar yanıkmış. 1-2 tane sağlam çıktı. içinden telin kopuk olduğu gözle bile görülüyordu. alırken bakmak laızm.

Özdisanın düşük fiyat verdiğini duydum. ama fiyatı verilen ürünnedense stokta olmuyor. 3$ a 16f877A varmış miş müş.  yok , yalan.

Mosfetleri ambalaşından çıkarıp kutuya döken, avuçla alıop veren firmalara tam güvenilemez

Özdisan dan şimdiye kadar birşey almak mümkün olmadı. iyi fiyat veriyorlar. sorduğum şey stokta yoktu.

Erol YILMAZ

Özdisan dan daha önce programlanmış Pic ler geldi :)
Başka vukuatları olduğunu bilmiyordum.

es-es

Aldığınız malzemeye göre değerlendirmek lazım firmaları. Kapasitör ve fan gibi malzemelerde özdisandan oldukça düşük fiyatlar alabilirsiniz. PIC ler konusunda ROM elektronik direk temsilci olduğu için özel fiyat alabilirsiniz. texas malzemeler için (özellikle DSP ler) EMPA. Malzeme alırken firmaların güçlü oldukları, fazla stok tuttukları malzemeleri araştırmak lazım.