MİCROCODE STUDİO PLUS

Başlatan digitech, 26 Ekim 2003, 22:06:08

digitech

arkadaslar bu microcode studio plus ı denemek istiyorum  ama  ne  zaman  calıstırmak istesem makinenin  ekran kararıyor  ve  birdaha  acılmıyor  bu  microstudio  nun  bir  sorunumu  acaba  bu  hata  ile daha  once  karsılasan oldumu  acaba  ??  

yada  sorunu  nasıl  cozeriz bilen  varsa  yardımlarınızı  bekliyorum  simdiden  herkeze  tesekkuler
Calışmalarınızda Başarılar Dilerim T.Aykut Baştuğ ------------------------------------------ www.elektroturk.net mms://65.110.45.59/elektroturk  (online  yayinlar)

byka

dostum ekran kartınn driverın güncelle
proteus ta basıma gelmisti
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

00050319

microcode da debug ozelligi var mi?(mplab gibi)adım adım ne yaptıgımı gormek ıstıyorum..ya da mplab da basic kodlarımı

adım adım calıstırabılırmıyım?
Ahmak odur ki arzu ve isteklerinin peşinden koşar, Allah'tan da bekler.(Hadis-i Şerif)

digitech

evet  cs  de  debug  özelligi  var  ustteki  kucuk  yazılara  bak  oralarda  biryerlerde  gormustum  onu
Calışmalarınızda Başarılar Dilerim T.Aykut Baştuğ ------------------------------------------ www.elektroturk.net mms://65.110.45.59/elektroturk  (online  yayinlar)