SMS / GPRS İle Araç Takip Güvenlik Sistemi

Başlatan armys2000, 21 Mayıs 2008, 23:56:13

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

armys2000

Ok OG hoca düzelttim. şimdiki şifresiz

snipeTR

dostum çalışman için tebrikler.
hazır paylaşmışken baskıdevre yide yayınlayacakmısın.
ek olarak pic'i nasıl programladın hangi donanımla ve hangi programlarla yaptığını merak ediyorum.
teşekkürler.

snipeTR

Kaynak kodun tamamını hatasız bir biçimde bir araya getirdim (paste ledim)
http://rapidshare.de/files/40136280/AGS5V5.BAS.html

nthere

thunderon

Hocam vermiş olduğun site çalışmıyor yardımcı olabilir misin?

ihsan6941

öncelikle yazılım çok güzel
fakat
http://rapidshare.de/files/40136280/AGS5V5.BAS.html
bu adres çalışmıyor dosya silinmiş diyor. alternatif link varmı?
şimdidin teşekkürler.

eistain_54

Alıntı yapılan: "armys2000"Arkadaşlar şema ve pcb demo programı vs dokümanı www.endofcode.com sitesinde bulabilirsiniz. son hali bu. Hatalar vs varsa arkadaşlar düzeltsin.  

arkadasım paylasımın bir harika ancak ben bişey sormak istiyorum site çalışmıyor yada bn giremiyorum (her zaman girlimiyor)ve dosyalara ulaşamıyorum yardımcı olursan çok iyi olur lütfen çalışmamm tamamen bunun üzerine admin arkdasın bu konun cevaplanmasını sağlamasını istiyorum  arkdasım lütfen benimle irtiabata geçermisin lütfen bu konuya cevap yaz bu konu ziyadesyle önemli lütfen
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

armys2000

hocam siteyi geçici olarak iptal ettim. mail adresini ver göndereyim

eistain_54

Alıntı yapılan: "armys2000"hocam siteyi geçici olarak iptal ettim. mail adresini ver göndereyim

hocam öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim bu konuda açılamalı belgeler de olursa çok iyi olur e-posta adresim

asiprens_16_54@hotmail.com

armys2000

açılmalı??? sanırım açıklamalı demek istediniz. hangi konuda açıklamalı hocam. siz tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz ben ona göre size yardımcı olayım. pcb, şema vs dokümanlar mı lazım. yoksa başka şeyler mi. tam olarak size ne lazım onu yazın bende ona göre hazırlayım

eistain_54

Alıntı yapılan: "armys2000"açılmalı??? sanırım açıklamalı demek istediniz. hangi konuda açıklamalı hocam. siz tam olarak ne yapmak istediğinizi söylerseniz ben ona göre size yardımcı olayım. pcb, şema vs dokümanlar mı lazım. yoksa başka şeyler mi. tam olarak size ne lazım onu yazın bende ona göre hazırlayım
hocam şimdi benm üzerinde çalıştığım proje bir araç var bu araç otomasyon üzerine kurulu bir araç yani tamamiyle kendi kednini kontrol edecek gps sistemi ile gpsden alınan koordinat veye yön bilgileri doğrultusunda gideceği yolu belirleyecek benim açıklamadan kastım sadece yayınladığınız dökümanların açıkklaması böyle söyledim çünkü konuda biraz yeniyim hocam en iyisi şöyle yapalım bana e-posta adresinizi verin ben size ordan ulaşayım ordan size sesli olarak aktrayım çalışmammı sanırım ikimiz içinde daha rahat olur tabi sizi rahatsız etmezsem cevabınızı bekliyorum iyi çalışşmlar

eistain_54

sanırıım konuya olan ilgi artık yok yardımcı olun lütfen

armys2000

hocam gerekli dokümanları rapide atıyorum ordan indirirsiniz

eistain_54