atx ve arx kullanarak 2 pc arasında haberleşme

Başlatan trgs, 09 Temmuz 2008, 11:45:45

trgs

bitirme projesi olarak 2 pc arasında arayüz kullanarak rf haberleşme devresi yapacağız. udea'nın utr-c10 u modüllerini kullanarak yapamadık. maalesef başaramadık.yaza uzatık. şimdi ise çok az sürem kaldı.bu sefer projede atx ve arx kullanrak tek yönlü haberleşen proje yapmam gerekiyor. pic olarak 16f877 kullanmayı düşünüyorum. mümkünse alıcı ve verici devre şemaları ve picbasic kodlarını gönderirseniz çok memnun olurum. proje biterse mezun oluyorum. yardım edecek kişiye ömür billah minnettar olurum. noolur bu acize yardım edin.

osmanpasali

bence kendiniz biraz uğraşın....ileride pişman olursunuz....ben oldum çünkü....
Yumuşak huylu isem kim demiş uysal koyunum; kesilir belki ama çekmeye gelmez boynum. M.Akif ERSOY

files

bitirme projesi çelişkili bir iştir. yetersiz vakit ve diğer dersler ile beraber birşeyler öğrenilmesi mümkün değil. o yüzden  projeyi en kolay yoldan ve zahmetsizce yapamkta yarar var. paraınız varsa verin yaptırın.  

eğer gerçekten öğrenerek proje yapmak isterseniz okulu en az yarım yıl kadar uzatmanız gereklidir. ( günde en fazla 24 saat yaşadığınızı farzediyoruz : )

LukeSkywalker

Dostum www.microloji.com sitesinde udea modülleri ile bilgi gönderimi ve alımı yapan bir proje vardı....