Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Proton derleme problemi

Başlatan gokhangokcen, 09 Temmuz 2008, 23:56:43

gokhangokcen

hp 530 model bir laptopum var ve proton derleyici yüklü bilgisayarimda fakat ilerleyen sürelerde fark ettimki (artik hata cogalinca) protonda program içerisinde yazdigim dosyalari tam olarak hex koda çevirmiyor sanırım başka bir pc de aynı derleyici ile aynı programlari aynı kodları yaziyorum isis de kurulan cizim ayni ordA çalişiyor fakat bende çalişmiyor hatta programda kullandigim boşluklari bile ayni yazdim bi ara o derece süphelenir oldum kafayi siyirmak üzereyim  :D acaba sorun pc demi yoksa derleyicidemi yada bendemi  :) (kullandigim isis ve proton versiyonu diger pcler  ile ayni) yardimlariniz için şimdiden teşekkürler ...

"proton sorunlarım yardın lutfen" başlığı editlenmiştir. Anlam içeren başlıklar kullanınız. Aksi halde konu çöpe gönderilecektir.
Bildiğini paylaşmak, Allah'ın verdiği öğrenme yeteneğinin zekatıdır.

tayyar

Kaldırıp tekrar kurmayı denedinmi?
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

gokhangokcen

evet denedim gözleme fakat aynı  :(

a.zorba

derleme yaptıgın hexlerı program  C :denemeler e at
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

cevat

kullandığın programda virüs olmasın

gokhangokcen

hmm bi programı samples dosyasindan başka biyerlerde deneyeyim bide bakalim programda virüs olmadigindan eminim  fakat tekrar bi taratmakla bişi kaybetmem onuda bi deneyeyim yardımlarınız için teşekkürler sonuçları paylaşırım sizlerle tekrar