istanbulda deri sektorundeki makinalarla ugrasan varmı

Başlatan stlg, 23 Eylül 2008, 14:02:59

stlg

Bazı malzemelerin teminiyle ilgili deri sektorundeki makinaların (desi makinası boya makinası ) tamirini yapan arkadaslar varsa bir malzemenin temini hakında bazı sorular soracagım
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

microcozmoz

Ne öğrenmek istiyorsunuz? Daha önce uğraşmışlığım var..
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

stlg

Desi makinalarında derinin uzerine termal ısı ile derinin desisini basan bir mekanizma var ,bu mekanizma uzerindeki porselenden yapılma 3 digit display seklinde bir parca var  ısı ile deri uzerine displaydeki degeri transfer ediyor işte ben bu malzemeyi porselen displayi arıyorum
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

microcozmoz

Evet hatırladım :)

Maalesef nereden temin edildiğini hatırlayamıyorum , açıkçası o parça ile ilgili sorunum olmamıştı..

Fakat nereden temin edilebileceğini öğrenebilirim..

Öğrenince yazarım

Kolay Gelsin
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."