FOTO SEL KAPI İMALATCILARI

Başlatan yusuftr80, 15 Kasım 2008, 16:20:03

yusuftr80

Selam arkadaşlar Tarsus'da şerit testere kaynak ve bileme atölyem var .
malüm burası küçük oldugundan bazı malzemeleri bulmam sorun oluyor   bu nedenle sizlerden ricam foto sel kapı bariyer ve sarmal kepenk ( daraba ) motor larının satıldıgı  firmalar googl amcaya  bakıyorum ithalatcı firmalar çıkıyor  bu kapı ve bariyerleri kendim imal etmek istiyorum   burada sorun bariyerlerde  dc ve ac  rediktörlü motorlar sarmal darabada dc motor ve parçalı eklem saçları  bunlar hakında görüştügünüz firmalar varsa o firmaların adresleri  mümkünse fiyatları  hakında bilgi  ve toptan sürekli alış veriş yapa bilecegim  fimalar lazım .
bilgilerinizi bekliyor hayılı işler diliyorum.

yusuftr80

OG teşekkür ediyorum  ALLAH nasip ederese P.tesi ilk fırsatta verdiginiz firmalar ile tel görüşmesi yapıcağım adreslere  baktım güzel üretici firma yedek  malzeme satan  iş yerleri gibi duruyor telfonla  karşılıklı bir görüşelim inşallah  hayırlı birşey olur.
yazdığım yazı diğer arkadaşların  dikkatinde olsun. bakarsın  bu firmalarla anlaşamayız. OG kardeşimiz adres vermiş diye  diğer arkadaşlarımız yazmamazlık etmesinler  bu işler kısmet işi bakarsın biri olmaz diğeri olur bu sebepden  diğer arkadaşların da ilgisini   bekliyorum. Şimdiden  yardımcı olan veya yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyor  hepiniz ALLAHA Emanet olunuz.

yusuftr80

ARKADAŞLAR OG kardeşimiz (4) adres verdi sizlerin görüştüğü alış veriş yaptıgı toptan satıcı veya üretici firmalardan adresler varsa  onlarlada görüşmek isterim. dün  C.tesi bugünde pazar acaba diyer arkadaşlar internete girmedi de ondan mı görmediler.
Arkadaşlar  görüşüp  alış veriş yaptıgınız bilinen firmalar olmasına litfen dikkat edelim  geçen hafata gool amdadan  bulup ulaşa bildikleirmi telefonla aradım imalatcı değil montajcı olarak iş yaptıklarını söylüyorlar yani ortada atölye var ama  onlarda başka yerden alıp  montaj yaptıklarını söylüyorlar  bu arada  faturam kabarık gelicek  isitoyrum ki tanış oldugunuz veya alış veriş yaptıgınız  bilinen firmlarla görüşeyim zaman kayıbı olmasın  istiyorum bilginize.

yusuftr80

SELAM arkadaşlar bugün birkaç firma ile tel görüşemesi yaptım  tam sonuç almış edeğilim  genelde onlarda malzemeleri ithalatcı firmlardan alıp montaj yaptıklarını söylüyorlar  istedigim gibi  üretici firmalar  bulamadım bilginize.
2 firma hariç onlarlada kesin iş  baglantısı yapmadım diyer arkadaşlarımızın da  tanıdığı önere bileceği  firmlar varsa onlardan da öneri  bekliyorum hepinize kolay gelsin hayırlı işler diliyorum .