Dijital kumbara

Başlatan Erhan YILMAZ, 06 Aralık 2008, 22:14:39

Erhan YILMAZ

Arkadaşlar sizlere bir arkadaşımın ihtiyacı olduğu için yaptığım bilim ve teknik dergisi tarafından tasarlanmış dijital kumbara uygulamasını paylaşıyorum devreye ek olarak baskı devre ekledim devre gayet kararlı bir şekilde çalışıyor uygulama pil ile besleniyor fakat şarjlı bir pil veya bir adaptör ile kullanılırsa uzun süreli çalıştırılabilir.

Dosya şifresi:tekniker_erhan

Dosyaya ulaşmak için buraya tıklayın

OzanCan.Net

Merhaba arkadaşlar, bu projeyi yapmak için bir girişimde bulunma kararı aldım öncelikle buradaki link uçmuş başka bir siteden dosyalarını buldum. İndirdim inceledim ve aşağıdaki sorular aklıma takıldı bu konularda bana yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Merhabalar, konuyu hortlatmış olacağım fakat bu projeyi yapmaya karar verdim aklımda bazı sorular var.

1. Proje 2008 yılına ait o zaman YTL varken şimdi TL var programda bu sorun yaratır mı?
2. http://elektrobilim.org/forum/attachments/pic-uygulamalari/769d1229915401-dijital-kumbara-kumbara3cg4.jpg  Bu resimde soldaki beyaz devre baskı devredeki devre (anladığım kadarıyla) alttaki yeşil devre ne devresidir? Sanırın LCD 'ye gidiyor fakat LCD'nin böyle bir kartı da mı oluyor? Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

fthdmrl

tek delikten paraları atıp her parayı tanıyan bir sistem yapılsa daha güzel olabilir bence..neler yapılabilir hangi sensör sistemi kullanılsa daha kullanışlı olur acaba

CaFFeiNe

paraların ağırlıklarına göre yapılabilir belki