buyrun sıcaklık projesi

Başlatan berkay_yalan, 13 Şubat 2009, 19:42:23

berkay_yalan

mcn

Eline sağlık hocam,bişey soracağım:
Ben daha önce lm35 ile bu şekilde bir devre yapmıştım,tabi analog değerle uğraşmak işkence.Devrede lm35 i filtrelemek için bir çok farklı değerde kondansatör kullanmıştım.Ancak her seferinde gördüğüm değer olması gerekenden 5 artıp 5 azalıyordu.bu sorunu aşmak için ne yapmam gerekir?Devre hala aynı :evil:
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

plcnokta

Alıntı yapılan: "mcn"Eline sağlık hocam,bişey soracağım:
Ben daha önce lm35 ile bu şekilde bir devre yapmıştım,tabi analog değerle uğraşmak işkence.Devrede lm35 i filtrelemek için bir çok farklı değerde kondansatör kullanmıştım.Ancak her seferinde gördüğüm değer olması gerekenden 5 artıp 5 azalıyordu.bu sorunu aşmak için ne yapmam gerekir?Devre hala aynı :evil:

32 kere oku, topla, ortalamasını al.
Şu anda En İsabetli Teknik iş; İthal edilen ürünleri yurt içi imkanları ile kopyalamak, yeniden tasarlamak ve üretmektir. Bu bize Zaman, Nakit, Güç ve Özgürlük kazandırır.

koordinat

aferin berkay benim kodları simüle edip koymuşun ama insan sorar  bi önce :evil:

berkay_yalan

Alıntı yapılan: "koordinat"aferin berkay benim kodları simüle edip koymuşun ama insan sorar  bi önce :evil:
ben sadece kalıbını kullandım dikkat ederseniz aynı değil.
ve ayrıca bir buluş yapmadınız ki.
çok komiksiniz doğrusu.
dikkat ettiysen bu üst versiyonu.
:D :D :D

koordinat

walla sen daha komikmişsin şimdi fakettim :lol:  :lol:

lojikmemo1

iki satır kod için tartışmayın :D
İnsanlara Akılları Ölçüsünde Söz Söyleyiniz.

mcn

Alıntı yapılan: "plcnokta"
Alıntı yapılan: "mcn"Eline sağlık hocam,bişey soracağım:

32 kere oku, topla, ortalamasını al.

lm35 uygulamalarında bu yöntemmi uygulanır.Yoksa başka çözümlerde varmıdır?

OG

Alıntı yapılan: "lojikmemo1"iki satır kod için tartışmayın :D
Kod nerede? Adam resim olarak yapıştırmış.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

berkay_yalan

hocam yanlıs anlaşılma olması resim olarak koymamın amacını söyleyeyım ben ccs öğrenmeye calıstığımda foruma bircok mesaj attım millet forumu araştır dedi biraz calısın dedi ayıp böyle sey olmaz dedıler ben bıraz gururlu adamım gecmısımı unutmam isine yarayacak adam oturup yazsın yazarken öğrensin yaramayacak adam yorum yapmasın

lojikmemo1

Alıntı yapılan: "OG"
Alıntı yapılan: "lojikmemo1"iki satır kod için tartışmayın :D
Kod nerede? Adam resim olarak yapıştırmış.

Olsun da resim olsun ORC yazılımı ile koda çeviririz :D:D:D
İnsanlara Akılları Ölçüsünde Söz Söyleyiniz.

mcn

Konu amacından sapmış sanırım :(