Serdar cicegin CCS C Kitabi

Başlatan rck8942, 21 Şubat 2009, 20:01:47

cetinkaya

Slm  cümleten ben Serdar cicegin CCS C pic adli kitabi ni siparis verdim acaba daha önce bu kitabi kullanan oldumu ilk asamalari ögrenmek icin bana faydali olurmu ?? saygilar

mikroserdar

CCS C'yi öğrenmek için birebir. uygulamalar var zaten. Hem kitapta yazımış ve devre şemaları var hem de zip dosyası halinde'de var. Yani tekrar yazmaya gerek yok.

Tavsiye ederim.
mikrodentleyici yaşam biçimidir.

erkan06

Ben de tavsiye ederim. Güzel bir kitap. Zaten web de çok kaynak var ama konuların bir bütün halinde toplanmış olması ve örnekleriyle birlikte iyi  
bir kaynak.
Ne mutlu Türküm diyene!

macroctay

CCS C hakkında yazılmış türkçe en iyi kaynak zaten farklı bir kaynak bulmak çok zor bulnumaz değil ama DR.serdar ÇİÇEK'in kitabı konusunda yegane kitab.....
Düş Hekimi

Tom

Nereye sipariş verdir?Belirtebilirmisin bende vermek isterim.

cetinkaya

usta ben kendim almanyada yasadigim icin bu sayfadan buldum bilmiyorum türkiye ici de siparis veriyorlarmi buyur bir bak ben zaten su an pice yeni basladim ve ETE hocamin dersleriylen orda burdan aldigim bilgileri uygulamaya calisiyorum düsündümki ilerde üniversiteye gitme niyetim var ve neden PBP yi gelistirdikten sonra C ye gecmiyeyim ve ilk bu kitabi da görünce aliyim dedim zarari olmaz yarari olur cevaplariniz icinde tesekkür ederim ayrica bu kitabi kullanan varmi ?

http://www.tikla24.de/ccs-c-ile-pic-programlama-serdar-cicek.id.851898780.html

Tom

Altaş yayıncılıktan buldum .Çok sagol

kostebek

Mükemmel bir kitaptır. Yatakta baş ucumda, her zaman çantamdaydı. otobüste vapurda heryerde okuyordum.

Al  :D

cetinkaya

bunlari duyunca iyice haycanlanmaya basladim :)

mcn

Açıkca söyleyeyim ben CCS yi bu kitaptan öğrendim.Sayın Serdar teşekkürü bir borç bilirim.En uygun fiyata ise kitapyurdu.com da bulabilirsiiniz.Başka yerde aramayın ;)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

neotr

Bu kitaptan başla iyi bir başlangıçtır ama daha ayrıntılı konular için mutlaka help i her zaman kurcala ve ccs nın example larına aşina ol..

akuntman

Bu gibi kitaplar izmirde 2. onur çarşısında emre elektronikte uygun fiyata bazen internetten daha bile ucuza bulunabilir. Çeşitli hobi kitleri ve el. malzeme satışı da mevcut.

Ben sadece müşterisiyim:)

http://www.emreelektronik.com.tr/market