Proton da Büyük font yazı yada sayı nasıl yazılır?

Başlatan Murat Mert, 01 Mart 2009, 16:14:38

Murat Mert

Ustalar S.A.
Protonda büyük fontlu yazı yada değişken sayıları nasıl yazdırabiliriz? Yardım ederseniz sevinirim. Kolay gelsin.
mert07

dombilik

AS
print at 1,1,"KANAL=",@degisken

veya;
print at 1,1,"Kanal 1=",@degisken

(yoksa sorunu yanlış mı yorumladım  :oops: )
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

teknikelektronikci

ben arkadasin ne demek istedigni anladim sanirim grafik lcd de font büyüklügündne bahsediyor

bunu degistirebilmek icin font.inc gibi kendi hazirlayacaginiz bir font dosyasi hazirlamaniz gerek
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Murat Mert

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"ben arkadasin ne demek istedigni anladim sanirim grafik lcd de font büyüklügündne bahsediyor

bunu degistirebilmek icin font.inc gibi kendi hazirlayacaginiz bir font dosyasi hazirlamaniz gerek
Evet ama bunu ne şekilde hazırlaya biliriz. Büyük font hazırlamak için bir program varmı? Kolay gelsin.
mert07

Murat Mert

Alıntı yapılan: "maxiboost"mesela ..

http://www.protongeeks.com/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=29
Sn. maxiboost
ilginiz için teşekkürler. inki hemen inceleyeceğim. Kolay gelsin.
mert07

Murat Mert

Sn. maxiboost
Çok teşekkür ederim aradığım tam böyle bir şeydi. Büyük ve küçük olayını bırakın değişik fontlar bile oluşturuluyor. Kolay gelsin. ;)
mert07