Proton Ver 3.3.4.8 Release

Başlatan Murat Mert, 02 Mart 2009, 16:10:20

Murat Mert

Protoncular merhaba nette, Proton ile ilgili bunu buldum en son versiyonmuş. Konu hakkında hakimiyeti olan varsa paylaşımı değerlendirip kullanıcıların yararına sunalım. İngilizcesinden pek birşey anlamadım zip açıldıktan sonra c de dosya oluşturulup pds dosyası siliniyor falan diyor ama anlamadım. Bu konuda proflaşan üstadlar çözüm sizin elinizde herkese kolay gelsin.  :D

http://rapidshare.com/files/205765354/Proton_Ver_3.3.4.8_Release.zip.html

link yenilendi
mert07

yas

Birde dongle olsa tam olacak :)

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "yas"Birde dongle olsa tam olacak :)

yas hocam dongle dediginiz nedir ?

eyw mert kardes inidrelim bakalim paylasim icin sagol :)

edit : rapid kotasi dolmuş :S
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

yas

Dongle dediğim şey bir aygıt usb portuna takılıyor ve protonun orjinalini satın alırsanız ürünle birlikte geliyor. Bu donanım takılı olmadan protonun orjinali derleme yapmıyor. Kısaca illegal kullanım için bir güvenlik aygıtı oluyor. Protonu takip ediyorsanız eğer sitesinde hiç bir zaman yeni versiyon çıktı rev. bilmem kaç gibi sürümler veya demo verilmiyor deneme amaçlı olarak sadece proton lite verilmekte o da çok kısıtlı. Ha bu durum proton yeni version çıkarmıyor anlamına gelmiyor sürekli version yükseliyor ama bundan lisanslı kullanıcılar istifade edebiliyor editor üzerinden update e ulaşabilirsiniz ama kırık bir versiyon varsa elinizde güncellemeleri yapmamıyor malesef. Ben yukarıda bahsi geçen dosyayı denemiştim ama muaffak olamadım.

Murat Mert

Arkadaşlar bunu kullandığımız protona uyarlayamazmıyız? Kolay gelsin.
mert07