Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

şarkı kodları

Başlatan bbs2006, 03 Mart 2009, 16:13:57

bbs2006

Merhaba
şarkıların kodlarını nerden bulabilirim. sizde varsa gönderebilirmisiniz.

Mod Notu= "kodlar" başlığı editlendi, lütfen mesaj özüne uygun anlam içeren başlık seçiniz.

mucit07

bymrz

hayırdır yaa ne şarkısı  :D

ywzslm

şarkıların kodları nedir ki hiç duymadın entegreye melodi falan mı yükleme yapacaksın :D
olgulardaki olgunluk biziz

Fixxer

Şimdi arkadaşım, minor tutkunumusun, major tutkunumusun ? genelde majör tonları sevmez genç bünyeler, direk minöre abanır...haaa, birde nota seçmelisin kendine. örneğin: la minorden sonra fa major - do major - sol major basarak  (i am the passenger) ın kodlarını yazabilirsin tabi bunun birde ritmi olması lazım. Sen kodlarını oluştur, ben ritmi sana söylerim...
-şaka bir yana arkadaşım gerçekten ne yapmak istediğini söylersen yardımcı olmaya çalışalım sana...
sağlıcakla kal!
...............................

dombilik

Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

bymrz

Alıntı yapılan: "Fixxer"Şimdi arkadaşım, minor tutkunumusun, major tutkunumusun ? genelde majör tonları sevmez genç bünyeler, direk minöre abanır...haaa, birde nota seçmelisin kendine. örneğin: la minorden sonra fa major - do major - sol major basarak  (i am the passenger) ın kodlarını yazabilirsin tabi bunun birde ritmi olması lazım. Sen kodlarını oluştur, ben ritmi sana söylerim...
-şaka bir yana arkadaşım gerçekten ne yapmak istediğini söylersen yardımcı olmaya çalışalım sana...
sağlıcakla kal!

Hocam bende ciddi ciddi okudum baştan haa  :D  :D

Sonra güldüm kendime  :D

z

İstiklal marşımızın notaları lazım oldu. Nota okumayı unuttum. Hele hele birbirine bağlanmış üç-dört notayı eskiden de okumayı beceremiyordum.

Tek enstruman için hazırlanmış do re mi şeklinde yazıyla yazılmış notaları arıyorum.

Asagidaki linkteki gibi de olabilir.

http://picproje.org/index.php/topic,3939&highlight=m%FCzik
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

z

Notalari buldum bulmasina da bunlarin calim ve bekleme sureleri olmayinca ortaya sacma sapan bir sey cikiyor.

Muzikten anlayan vatandas araniyor.

z

Amacim Istiklal marsini caldirmakti beceremedim.

Step motorlarla müzik çalan CNC

ilker_32

Midi uzantılı dosyaları basic kodlarına çeviren program var. Yanlız kodları midi'de kullanılan enstrümanlara göre parçalara ayırıyor. Eğer midi'de 3 enstrüman kullanılmışsa sana 3 parça kod veriyor. Ve sende bu üç parça kodu pic'in adc'sinden üç kanal olarak çıkarıyorsun ve her kanala 1k direnç takarak tek kanala dönüştürüyorsun. Birde anfi, Her kanalda Pull-down direnci kullanmanı öneririm. Böylece polifonik melodi oluşturmuş oluyorsun. Midi uzantılı dosyalar ise internetten rahatlıkla download edilebilir. Hatta bahsettiğim programın nette midi dosyası arama özelliği falan da var.

kusura bakmayın yanlış anladıysam başlığı...

FullMetal

http://www.romanblack.com/picsound.htm burada bir program var. wav dosyasını mikrodenetleyicilerin oynatabileceği 1 bitlik ses dosyasına dönüştürüyor.

bu işine yararsa İstiklal Marşı dan sonra bir istek olarak konyalımı çalmanı istiyorum.

Maxim