Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

CCS ICD kullanan varmı?

Başlatan serdararikan, 08 Mart 2009, 20:59:40

tufican

ben canbus deney seti aldım 149 dolara yanında icd u-64 geldi yazdıgım programdaki degişikliği pice aktarmam ve çalıştırmam 1.5 saniye sürüyor süper bi avantaj yaptıgım her pic devresine bir tane telefon jakı takıyorum yada pin de takabilirsiniz 6 tane pini icd ye baglayıp tüm picleri devreniz üzerinde saniyede programlayabilmek gerçekten güzel bi avantaj bu zif soketler pic kitler falan biraz geri teknoloji kaldı artık 16f877 yi bile smd kullanıyorlar bende bu işte uzman degilim ama sana tavsiye ederim icd yi
insanın gerçekten isteyipte yapamıcağı bişey oldugunu düşünmüyorum

gokhan1500

icd u64 ü bende almayı düşünüyorum.Acaba nerden aldınız tr farneldan 165 liraya alınabiliyor.Pic devre üzerinde programlamayı istiyorum.Birde bu ürünleri devre çalışırken kodların işleyişini görebiliyormuyuz?

gokhan1500

Kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.

tufican

evet goruluyor adresleri portları hafızayı falan herşeye bakabiliyosun adım adım calıstırarak bence kesinlikle işine yarar

gokhan1500

farneldan aldım! Amerika stoğu olduğu için iki hafta gibi bir süre bekleyeceğim.Yanında bir kaç tane daha ürün aldım onları yolladılar icd yi sonra yollayacaklarmış!Bu arada farnellda %15 inidirm vardı 140 liraya geldi.Şu an indirm oranı %10'a düşmüş!

tufican

şoyle soyliyim ben 149 dolara can bus kit aldım can bus devresi zaten 69 dolardı icd ucuza geldi anlıcagın kargo dahil toplamda 240 lira verdim devre ve kitabiyla birlkte ve taa amerikadan 3 bcuk günde geldi şaşırdım kaldım :D