MBI5031 16-channel pwm leddriver

Başlatan sagamen, 22 Mart 2009, 20:11:26

sagamen

merhaba arkadaşlar google amca ile gezinirken bir entegre ile karsılastım      http://www.kingelectronics.com/images/products/MBI5031PreliminaryDatasheetV2.00-English.pdf  
iyi hoş bir entegreye benziyor bende sipariş verdim belki işime yarayabilir diye  buraya kadar herşey güzeldi...
neyse bi deneme yapalım dedim kolay yoldan hallederım dedim  tpic6b595,cd4094,74hc164 gibi sandım taki
kafamı kurcalayan GLCK (GRAY SCALE COLCK) sinyaline kadar burada tahminimce yanılıyorsam lutfen duzeltin hem ledi seciyorsun hemde o lede ne kadar pwm verecegını yazıyorsun bu tur entegreler ile daha once calışmış yada bılgısı olan arkadaslardan yardım bekliyorum
herkEse kolay gelsin

arslan74

Merhaba,

Ben bu ürünle çalışmadım. Ama tft ekranlar bu özellik var. Eğer bunu kullanmayı başarbilirsen. büyük ekranlı Grafik displayde yapabilirsin.

Selamlar

protech06

TB62726AF ,  TB62726AN  inceledinizmi ?

bymrz

Allame-i cihan bişey değil hocam merak etmeyin :)

Dediğiniz gibi 595 tarzı bir haberleşmesi var. Datasheet i iyice inceledikten sonra olur. Aşağı sayfalarında anlatıyor zaten gray clock u...

Ankarada bizim de bi led board var.Onunla ben ilgileniyorum. Onun modüllerinde de bu entegrelerden var...
Macroblock firmasının bu nevi ürünleri çok..

Bu entegrenin güzel özelliği çıkışını constant current olarak veriyor olması. pwm felan değil yani...