FARKLI TASARIM YERLİ ÜRETİM .

Başlatan yusuftr80, 08 Mayıs 2009, 02:32:57

yusuftr80

SELAM :
Arkadaşlar  son yaptığım ürünün görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim  buraya ilk üye olduğum da programlamayı  hiç bilmiyordum  beni tanıyan bilir  göreceğiniz videoda ki görüntülerde inanın  her yeri el emeği ürünü olarak ortaya çıkmıştır tornaya giden 2 yeri var  motor mili ve piston mili  kaporta,  boya, profil  işleme,  delme,  kesme, işlerinin  tamamı elde yaptım en zor olan kısmı ize akülerin geldiği  bölümdeki  saçların bükümleri oldu ama şükür başardım  koltuk üzeri kolcuklar  takmadım   tamamı bitsin inşallah bitmiş halini de yayınlı cam .
VİDEO ADRESİ:
www.izlesene.com/video/haber-yerli-uretim/906903[/url]

OG

Yusuf kesinlikle tebrik edilecek bir çalışma.

Koltuk tam ayağa kalktığında öne devrilmemesi için arka tarafın yük dengesi ve sağ-sol yatma riski varsa onlara dikkat etmek gerekir.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Logan

Tebrik ederim Yusuf Usta, çok ummalı bir çalışma. Başarılarının devamını diliyorum.
İmza.

Maxim

gayet güzel ve başarılı bir çalışma, tebrikler.

sandalye normal ileri geri tekerlekleri üzerinde ilerlemiyormu?
yoksa o kısmı daha bitmedimi ?

*başlık niye picbasic pro bölümünde?
"Üyelerimize Ait Projeler" bölümüne taşıyorum

yusuftr80

Arkadaşlar Teşekkür ediyorum   yatma kalkma işi tamam şu an elimde motor sürücü devre de bitmek üzere   pwm  joistik kol ile ileri gidip gelme işini haledince koltuğun hemen sağ tarafına takıcım ÖN tarafa yatma,Sağa ,Sola devrilme işi  olmayacağını  sanmıyorum arka tarafta yeterince aküler dengeyi salgılayacak şekilde yerleştirdim dikkat edilirse koltuk dan baya geri duruyor .
Sonraki modelde aküler tam koltuk altına gelecek şekilde dizayn edicim   bu haliyle şimdilik bir sorun yok gibi ama bu prototip olarak  ilk denem olduğun dan Eksikleri'nde inşallah  sonrakin de  olmayacak şekilde yapmaya çalışacağım

stlg

Tebrik ederim kardesim ,ALLAH cc ,yardımcın olsun basarılar
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

ilker_32

Güzel çalışma olmuş tebrik ederim.

cetinkaya

cok güzel calisma olmuş bi öneri koltugu kisiye göre ayarlayip o posizyonlari kayit etmek gerekir diyelimki cocuk filan posizyonu bozdugunda tekrar bi tusla kayit edilmis olan posizyona da gelmeli bence daha cok modern olur saygilar

hoguz

Eline sağlık çok güzel olmuş.

YARGICH

Yusuf kardeşim eline sağlık. Çalışmalara devam...

Benden de bir öneri olsun, belki sende yapmayı düşünüyorsun ama ben yinede yapayım önerimi. koltuk pozisyonu ayarlarken bazı aşamaları kendisi yapsın. mesela kalkmak istediği zaman dengesiz kalkmaması için sen ayarlıyorsun sırt veya otruma kısımlarını. Sadece kalkması içinde ayrı bir buton koyup bu sırt ve oturma yerini kendisi ayarlayarak kaldırsın.

bu arada @rck8942 arkadaşımızın önerside güzel, üst sınıf arabalardaki hafızalı koltuklar gibi.

iyi çalışmalar
Uçurtmalar, rüzgarın kuvvetiyle değil, rüzgara karşı koydukları direnç ile yükselirler.

Murat Mert

Güzel bir ürün emeğine sağlık. Allah yardımcın olsun. Geliştirerek dişçi, küçük operasyon, güzellik bakım solonları vb. yerlerde kullanılır. kolay gelsin.
mert07

aster

İyi çalışma olmuş tebrikler.

mcan

tebrikler ,yurt dışına daha az paramız kaçacak.

tyildizak

@Yusuf, tebrikler, çalışman gurur verici, başarılarının sürmesini diliyorum.

aykut54

yusuf hocam hayırlı olsun allah işini işimizi rast getirsin