adc hakkında

Başlatan taytis, 19 Mayıs 2009, 00:41:03

camby

Açıklamaya ihtiyaç durumda olmak gibi değil de , bir konuda karşılıklı fikir paylaşımı ve tartışma gözüyle bakıyorum ben ustam.
Hepimiz söylenmez miyiz ezberci eğitim var ezberci eğitim var diye?
Benim okuldaki hocam da diyor böyle yapın diye ben de ezberci olmadığım için bu saatte burdayım zaten , hocama birgün bilerek yanlış olduğunu bildiğim birşey sordum "evet evet öyle olcak aferim" dedi her zamanki gibi , biraz zorladığımda " o konuda araştırmak lazım " diyor ,tabi hocadan hocaya fark var ama belirtmek istediğim ezbercilik konusu . Zaten ortalıkta milyonlarca hazır devre var baka baka yapalım ozaman.  Zaten picprojenin olayı bu değil midir zaten hazırcılığa karşı olmak...

KAZIMUGUR

Alıntı yapılan: "camby"... hazırcılığa karşı olmak...

Hiç şüphen olmasın aynen öyle.

Bir bak bakalım @erol usta adc konularına kaç defa açıklama yazmış , neler yazmış.
Sence her girip sorana açıklamak için mi forum tarafından kiralanmış ?
Bu sadece bir örnek ve sen , bence doğru düğmeye basamadın.  :)

camby

Bu konuda kesinlikle haklısınız , genellikle soru sorduğum çoğu konunun daha önce tartışıldığını sonradan farkediyorum fakat sormuş bulunuyorum... Fakat siz de hak verin bulması çok kolay değil çok eski konular var. Çıkıştığım için kusura bakmayın her soruya sabırla cevap verenleri yada daha önce konuşulan konunun linkini koyanları gördüğüm için bunları yazıyorum. Bu yenileri şımartıyorlar da diyebilirsiniz :)