DIŞ MEKAN SAAT-TERMOMETRE İÇİN HANGİ LEDİ KULLANMALIYI

Başlatan border, 26 Mayıs 2009, 18:49:57

border

mastafa hocam bir sitede senin dediğin fiyatta buldum acaba aynı ledmi yoksa benmi yanılıyorun adres:Web Page Name
yorum yapma, üret

erdemefe

ben istanbulda dijital elektronikten 1000 tanesini 45 dolara aldım adamlar ithalatçı daha ucuza alabileceğini pek düşünmüyorum

sebo

Alıntı yapılan: "border"mastafa hocam bir sitede senin dediğin fiyatta buldum acaba aynı ledmi yoksa benmi yanılıyorun adres:Web Page Name

sanırım mustafa hocanın dediği yer burası değil. çünkü 0,08$ yani 0,080$
benim dediğim 0,028$ mustafa hoca cent olarak demiş fiyatı zaten büyük ihtimal çin den aldıkları fiyattır.
benim dediğim yer kargo ile gönderirmi bilmiyorum onlar göndermezse ben alıp gönderirim sana. telefon numarasını ve adresini isteyene özel msj gönderebilirim.

border

haklısın sebo ben  görünce birden heyecan yaptım herhalde  şu anda en uygun senin fiyatın telefonu gönderirsen sevinirim.bu işe bir yerden başlamak lazım artık. sağol
yorum yapma, üret

mustafa_cmbz

evet arkadaşlar 0.08cent ama sebebi çok fazla miktarda led aldığımız içinmiş...firma da bahsedilen firma...biz bir kalemde 4-5 milyarlık led aldığımız için olabilir....

teknikelektronikci

mustafa yeni liraya alismadin galiba :D  fiyatlar baya bi uygunmus ya ama tabi adet fazla oldugu icin  hangi firma bu ayfastore mu ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

mustafa_cmbz

haklısın hocam alışamadım daha :D hocam deli gibi led'li tabela yapıyoruz olsun okadarda...gerçi bu hafta bırakacam işi ne yaparlarsa yapsınlar biz animasyon devresi tasarlıcaz yüzdelikçi çalışacazz dedik ne sekreterlik kaldı yapmadığımız nede tabelacılık..tabela işinde iyi para var ama akıllı insan işi değil sinir sitres günde 2 paket sigara gidiyor artık :D kazandığımız para sigaraya gider oldu bide sağlık elden gidiyor orasıda ayrı mevzu...

hocam bu led işi çok dertli iş ayrıca acayip bir sermaye istiyor oda çok para :D

teknikelektronikci

led isinde gercekten deli gibi para vr ve deidign gibi tabela isi gercekten zor is dizmesi ayri bir dert tuturmasi v.s  bi lazer cnc fleksi led alcak kadar sermaye olsun parasini cikartir ve üstüne kar yaptirir ama adamida delirtir bu arada daha lise hayatinda cok fazla değilmi 2 paket sigara :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!