TDA 7000 ile FM Alıcı devresı Baskı Devresı ıcınde

Başlatan gece_yariscisi, 26 Haziran 2009, 23:01:02

wsxwsx

alpaslan

Bu şekilde düşünüyorsan bile fikrini kendine sakla, arkadaşın emeğine bu kadar saygısız olma... verilen çalışma sana göre basit de olabilir boş da olabilir ama başkalarının işine yarayabilir.... seviyeni biraz yükselt....

timpati

siz bir dinozor (dinazor değil) olabilirsiniz ama yeni başlayan biri için yapılan her devre, amatörce zevkin alındığı ve yeni bir şeylerin öğrenildiği anlamına gelir.

kaba ifadelerinizden hiç vazgeçmiyorsunuz @wsxwsx. herkesi kendiniz gibi sanmanızsa sizde hiç empati olmadığını gösterir ve bu durumda da sanırım buraya paylaşmaya, yardımlaşmaya değil sadece birşeyler alıp gitmeye geliyorsunuz. pardon, yanlış oldu; biraz da birilerinin hevesini kırıp, saygısızca konuşmaya bir de.

sizi ve yorumlarınızı bu forumda görmek beni her seferinde irkiltiyor. bu ifadelerinize karşın, size neden katlanıldığını ise anlamış değilim. bu gidişle ya bu saygısızlığınıza bir son verirsiniz ve buranın "havasına" uyum sağlarsınız ya da ben ve benim gibi düşünenler uğramaz buraya.
why mr. anderson, why ?

floresan

Alıntı yapılan: "timpati"siz bir dinozor (dinazor değil) olabilirsiniz ama yeni başlayan biri için yapılan her devre, amatörce zevkin alındığı ve yeni bir şeylerin öğrenildiği anlamına gelir.

kaba ifadelerinizden hiç vazgeçmiyorsunuz @wsxwsx. herkesi kendiniz gibi sanmanızsa sizde hiç empati olmadığını gösterir ve bu durumda da sanırım buraya paylaşmaya, yardımlaşmaya değil sadece birşeyler alıp gitmeye geliyorsunuz. pardon, yanlış oldu; biraz da birilerinin hevesini kırıp, saygısızca konuşmaya bir de.

sizi ve yorumlarınızı bu forumda görmek beni her seferinde irkiltiyor. bu ifadelerinize karşın, size neden katlanıldığını ise anlamış değilim. bu gidişle ya bu saygısızlığınıza bir son verirsiniz ve buranın "havasına" uyum sağlarsınız ya da ben ve benim gibi düşünenler uğramaz buraya.

aynen katılıyorum

wsxwsx

Devreyi yapıp deneyen, çokça vakit israf eden biri olarak yorumladım. Uğraşacak kişi boşuna uğraşmasın diye.

Siz ise benim yorumumu yorumlamışsınız.  Hemen mesajlarıma çeki düzen vereyim. Korktum.

OG

wsxwsx, mesleğe yeni başlayanlar bu tip işlerle heveslenir, unuttun sanırım.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

eLectronbLue

Alıntı yapılan: "wsxwsx"Devreyi yapıp deneyen, çokça vakit israf eden biri olarak yorumladım. Uğraşacak kişi boşuna uğraşmasın diye.

Siz ise benim yorumumu yorumlamışsınız.  Hemen mesajlarıma çeki düzen vereyim. Korktum.

Bu aralar bu forumda çok gereksiz cevaplar yazmaya başladın. 5 kuruşluk elektronik bilginle gereksiz konuşuyorsun. Akvaryum forumlarına üye olmanı tavsiye ederim  ;)

murbay

Bir arkadaşımız elektronik paylaşım sitesinde yaptığı bir işi, yada başardığı bir şeyi paylaşıyor. Bu, o kişi için belki kendini aşmak ta olabilir. Birilerine basit yada dinozor işi gibi geliyor ise cevap yazmasın. Şimdi biz burada bir şey paylaşırken oradan kendini prof. sanan biri bizi eleştirir diye mi korkacağız. Fazla bilginiz var ise paylaşın, bilginizle ukalalık yapmayın ve kimseyi de hafife almayın.
Açıklayıcı olun, gizemli yazmak maharet değildir...

muratxxx

kesinlikle murbay arkadaşımıza katılmamak elde değil hakikaten.benimde elektronige ilk heves ettigim devre fm verci , 4017 li yürüyen işık devresi ve transistörlü kayan yazı devresi idi.yani bu konuda kimseye yargıda bulunmak dogru değil.ayrıca devre cokta kötü bir devre değil haal radyo yapmak istesek kolayca temin edebilecegimiz entegreden oluşuyo.birde tda 7000 entegre devresi ile ilgili bir kaynak kücük bir kayanak kitapvar elimde yüce yayın evin kazandırdıgı.isteyen arkdaşalra taryıp yollaya bilirim. herekse kolay gelsin.
(Rigol DS 1102E)-(UNI-T UT804)-(Unisource c3100)-(Unisource 8110)-(Unisource P-3625T)-(TT T-ECHNI-C VC2002)-(LAP32128U-A)