Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

web server için yardım

Başlatan teknikev, 30 Ekim 2009, 14:27:04

teknikev

arkdaşlar LAN üzerinden çalışan basit bir web server yapmaya çalışıyorum.Enc28j60 ile ilgili birkaç örnek buldum ama pbp kodlu bulamadım.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek yol gösterebilecek varmı?

laylaylom

pbp konusunda birşey diyemeyeceğim.c biliyorsanız mikroC derleyicisi ve örneklerini öneririm...

Okan AKÇA

ccs c ile  uygulamıştım  gayette güzel olmuştu  ccs olsa yardım ederdim

ddavut

arkadaşlar bu arada bulduğunuz bu uygulamaları bizimlede paylaşırmısınız?

teknikev

Örnek uygulama paylaşabilirmisiniz acaba ?

Alıntı yapılan: "cyclone"ccs c ile  uygulamıştım  gayette güzel olmuştu  ccs olsa yardım ederdim

Okan AKÇA

hocam int gani ile var  tcp ip ornekleri isistede mevcut

teknikelektronikci

tcp ip ile  web server ayni seylermi ? bu arada sormak istedigim enj entegresi+pic i direk modeme baglayip baska erden internete girip pic icindeki web servere ulasabilyiormuyuz ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Okan AKÇA

hocam şimdi anlatsam anlamassınız onun icin google yazın  cok detaylı bir şekilde goreceksiniz ozaman anlamsız sorularınıza bi cevap bulacaksınız

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "cyclone"hocam şimdi anlatsam anlamassınız onun icin google yazın  cok detaylı bir şekilde goreceksiniz ozaman anlamsız sorularınıza bi cevap bulacaksınız

anlamli anlatin da anlayalim bu konuda arastirma daha önce yaptim merak etmeyin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!