metal dedektörü ve hareket algılayıcı

Başlatan trhmt, 01 Kasım 2009, 22:22:01

trhmt

merhabalar...arkadaşlar metal dedektörü projem var fakat bu devreye ek olarak pır hareket algılaycıları kullanarak devrenin hem metali algılaması hemde harekr algılayıcı olarak çalışmas isteniyor.Alış veriş merkezlerindki güvenlik sistemlerinin benzeri birşey olması gerekiyormuş....Yardımlarınızı bekliyorum...

asa89

arkadaşlar bu proje benim de projem... trhmt arkadaş da yazmış cevap yazıp yardımcı olursanız çok sevinirim....

nthere

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/elektronik/index.htm

Pır dedektörü ilede hareket algılaması ile ilgili forumda örnekler mevcut.
Dipnot: Yukarıdaki iki picproje kullanıcısının aynı insan olmasından şüpheleniyorum.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "trhmt"merhabalar...arkadaşlar metal dedektörü projem var fakat bu devreye ek olarak pır hareket algılaycıları kullanarak devrenin hem metali algılaması hemde harekr algılayıcı olarak çalışmas isteniyor.Alış veriş merkezlerindki güvenlik sistemlerinin benzeri birşey olması gerekiyormuş....Yardımlarınızı bekliyorum...

gerekiormus dediginize göre bu bir ödev madem ödev ise bunu kendiniz yapmaniz gerek burda kimse size hazir bi seyler vermez verse bile kaybeden siz olursunuz önce bi arastirma yapip buraya onlari koyunki size yardimci olabilelim
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!