proton+ komutları yardım

Başlatan Hattusa, 11 Aralık 2009, 01:19:23

Hattusa

s.a.
ustalarım hocalarım protona ait komutları ve türkçe anlamlarını içeren bir bilgi veya belgesi olanlar paylaşırmısınız?
elbette ki komutları örneklerle anlamak en iyisi ama önce komutları tanımak istiyorum ben çok yeniyim elimin altında komutların anlamları olan bir döküman olsun istiyorum

yardımcı olun

ilginizi bekliyorum
vardım ilim meclisine eyledim talep, meğer ilim en gerideymiş illa EDEP, illa EDEP <muhyiddin Arabi K.S.>

Maxim

proton için türkçe kaynak yok benim bildiğim ,
var ama o da protonun helpinin aynısının türkçeleşmiş hali hemde baya amatörce, bu bir kitapmış,
ismini cismini tam bilmiyorum bilen arkadaşlar yazacaktır .

ferit06

proton ile Pic Basic pro komutları biribirlerine benzerler.
Pic basic Pro komutları için  http://www.izoelektronik.com sitesinde  açıklamalar var. Onları inceleyebilirsiniz.

mustafacan

Bu dökümanlar sıfırdan başlamayanlar için güzel kaynaklardır.
Umarım yardımcı olur.

Rar şifresi: www.picproje.org

Proton Yardımcı Dökümanlar
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

nurican

@mustafacan hocam proton dökümanlarını indirmek istedim ama rapidshare 10 defa indirildi ve limit doldu diyor mümkünse tekrar yükleyebilirmisiniz yada link verebilirseniz çok makbule geçer. bulduğum proton dökümanları hep ingilizce ve ispanyolca bu yüzden türkçeye ihtiyacım var.

Saygılar...
Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.....

mustafacan

Alıntı yapılan: "nurican"@mustafacan hocam proton dökümanlarını indirmek istedim ama rapidshare 10 defa indirildi ve limit doldu diyor mümkünse tekrar yükleyebilirmisiniz yada link verebilirseniz çok makbule geçer. bulduğum proton dökümanları hep ingilizce ve ispanyolca bu yüzden türkçeye ihtiyacım var.

Saygılar...

pazaretsi ilgileneceğim. Kolay gelsin...

mustafacan