Resimlerdeki soketlerin daha fazla pinli olanını nerden bulabilirim

Başlatan picmanya, 23 Nisan 2010, 18:27:27

picmanya

altdaki resimlerde olan soketler piyasada mayk isminde geçiyor ve bunlar en fazla 8 pinli oluyorlar kablo her iki soketede içden lehimleniyor bana bu soketlerin en az 10 pinlisi gerekiyor nerden bulabilirim

z

Yıldırım Elektroniğin vitrininde zaman zaman askeri  uygulamalarda kullanılan bunun daha iri ve yaklaşık 20..30pinli olanlarını görüyorum.
Satıyorlarmı yoksa sadece teşhir mı edıyorlar sormak lazım.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

picmanya

farnell'in türkiye temsilcisi Ankara daki yıldırım elektroniği kastediyorsunuz değilmi
o firmayı yarın açık değilse pazartesi arayacağım
yalnız bize 12 pinden fazlası çok gelir hocam soket çok kalınlaşır ve uzar bize 10 en fazla 12 pin gerekli

salim ALTIN

Merhaba.
Keşif elektronik istanbul, Şadan güngörür selanik pasajı, ıska menevşe han. Boyutu büyük olmakla beraber endüstriyel tipleri weidmüller, phonixcontact, menevşe han giriş katı ( ordakiler çok pahalıdır) yerli olanlar büyük elektrik malzeme satıcılarında.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

JKramer

pcb_desing

Selam arkadaşlar bu tip connectorlerin plastik olanları var IP68 diye geciyor su gecırmez ozellıgı var yurt dısında cok ama turkıyede bır turlu bulamadık acaba  boyle malzeme getıren bır fırma varmı belkı ıcınız de boyle bır malzeme ıhtıyacı olan ve yurt ıcınde  temın edılecek bır fırma ıle calısmıs olabılırsınız..teşekkurler.

picmanya

soketin 12 pinlisini keşif ten aldım arkadaşlar fiyatıda 5 lira bana uygun geldi