pic ile ritim çalan devre

Başlatan microsolftb3la, 09 Temmuz 2010, 20:16:13

microsolftb3la

slm sayın üstadlarım lütfen yardım edin.öle bişi yapmalıyım ki bn bu yaptığım devreye ritim ( darbuka davul vs.) seslerini atıyım ve bunların temposunu yükseltip düşürebiliyim hoşuma giden bi ritim olduğunda tekrar bilgisayardan yükleyebiliyim lütfen yardım bnm bu derdime deva olacak varsa lütfn yardm etsin..(
Çok Agır Ödeştik Biz Hayatla..Ben Sonu Ölüm Noktali Yollardan Gectim..Üç Noktalar Koymaz Bana..

muhittin_kaplan

1.Okunabilir bir mesaj yazın lütfen.
2.Projenin Hangi Adımındasınız ?

FUNKY

hiçbirşey için yapılmaz  diyemem ama sen resimdekininden  istiyorsun...  ben başka bir modelini pc ye bağlayıp kullanıyorum.

microsolftb3la

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 09 Temmuz 2010, 20:21:07

daha hiç bişi yapmadım başlamadım yani nereden başlıyım nasıl bişey yapıyım bi fikrim yok ..(
Çok Agır Ödeştik Biz Hayatla..Ben Sonu Ölüm Noktali Yollardan Gectim..Üç Noktalar Koymaz Bana..

microsolftb3la

Alıntı yapılan: microsolftb3la - 09 Temmuz 2010, 21:25:29
Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 09 Temmuz 2010, 20:21:07

daha hiç bişi yapmadım başlamadım yani nereden başlıyım nasıl bişey yapıyım bi fikrim yok ..(

microsolftb3la

Alıntı yapılan: FUNKY - 09 Temmuz 2010, 20:43:51

hiçbirşey için yapılmaz  diyemem ama sen resimdekininden  istiyorsun...  ben başka bir modelini pc ye bağlayıp kullanıyorum.

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

evet böyle bişey olmaası lazım bu kadarda özellikli olacağını sanmıyorum ben istediğim ritimleri yükleyeyim tempoyu ayarlıyım yeter bana