femko anfi

Başlatan phuz, 25 Şubat 2004, 15:46:28

phuz

200 w femko anfi, hat trafolu anfi devre seması nereden bulabilirim. halen yaptıgım ve kulladıgım anfide pushpull

Bu 508 tr kullanıyorun. daha düçlü tr tavsiyesi var mı?
Goldmaster 7400 vs.

kanki_20

kardeşim senin kulakların saglammı daha ne istiyon :arrow:  :arrow:  :lol:  :lol:  :roll:  8O  8O

ground

Alıntı yapılan: "kanki_20"kardeşim senin kulakların saglammı daha ne istiyon :arrow:  :arrow:  :lol:  :lol:  :roll:  8O  8O

dostum mesajlarında biraz dikkatli olurmusun. Bak alttaki mesajda sana ait. Seni dikkatle izliyoruz..

Alıntı yapılan: "kanki_20"ulan bir anfi yapıyosun 40 50 veya 70 ytl ye mal oıluyo ben ce git birr sinema sistemi al 80 milyona manyak ses veriyo bana ulaşmak isteyenler by_hakan20@hotmail.com dan yeterli bilgi alabilir
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

aster

çıkışta BU 508 in ne işi var?

kanki, aramızda para topladık sana sinema bileti aldık, iyi eğlenceler

X-Fi

aster neden öyle di yosun ki ben ce bu transistör çıkış için uygun

Silizium-NPN-Transistor
1500/700V
8A 125W

phuz sana gelince ben ce beslemeni güçlen dir bu transistör uygun dengeleri bozabilirsin güçlü transistörler bazı eleman larıda değiştirmeni gerektirri örnek bibolar transistörleri...
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

ykp

arkadaşlar formun bu bölümü audio sanıyordum audio da bu 508 in ne işi var bu transistör horizantal cıkış içindir audio için değil vede kullanılmaz.

daha güçlü transistor için beslemene göre değişir ama sana 2sc5200 vede pnp olanı2sa1943 ü tavsiye ederim

ise

hat trafolarının sürmek için veya güç katı smps se orada kullanılmış olabilir