Endüstriyel otomasyona yatay geçiş için diploma puanı ?

Başlatan msty, 28 Temmuz 2010, 23:43:13

msty

2 yıllık Endüstriyel otomasyon bölümüne yatay geçiş yapmak istiyorum. endüstri meslek lisesi, elektrik bölümünden mezun oldum. Diploma puanı 58 sizce yeterlimidir bi yerlere gitmek için ...

Ankaralı

hangi üniversiteden hangisine geçmek istiyorsun dostum ? Yatay geçiş bildiğin gibi üniversiteden üniversiteye yapılır...Bence otomasyonu salla end elektronik' e geç derim....
@ NEXYS2

msty

Farketmez. Manisa turgutlu yeterlimidir mesela kardeş

Ankaralı

bunu bize değil kardeş gidip okul yönetimine söyleyeceksin.Durumunu anlatıp geçmek istediğini söyleyip, sabırla sonucunu bekleyeceksin.
@ NEXYS2

Gökhan BEKEN

Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

chatlaqweled

arkadasım puanla gecebilirsin kontrole yatay geçiş hakkın yok diye biliyorum arastır ama sen yinede o yatay geçiş üniversiteden üniversiteye diyen arkadas gitsin bi arastırsın.
liseden üniversiteye puansız yatay geçiş hakkı var araştırın biraz öyle yorum yapın.

Mr.Java

Alıntı yapılan: Ankaralı - 28 Temmuz 2010, 23:46:42
hangi üniversiteden hangisine geçmek istiyorsun dostum ? Yatay geçiş bildiğin gibi üniversiteden üniversiteye yapılır...Bence otomasyonu salla end elektronik' e geç derim....

Otomasyonu niye sallasın acaba ? neyi varmış otomasyonun ? Bizi bir aydınlatırmısın ?