Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

pt2262 ve pt2272 kullanımı

Başlatan picman, 06 Aralık 2010, 17:40:22

picman

arkadaşlar içinde pt2262s entegresi bulunan üç tuşlu bir rf kumandam var ve elimde pt2272 l4 ve m4 serisi decoder entegreleri var ben bunları haberleştire bilir miyim yoksa dekoder entegresini l3 yada m3 serisi mi kullanmam gerek . yada bu rf kumandanin içinden bir ayar yapıp m4 yada l4 serisi pt2272 ile kullanabilirmiyim. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. iyi çalışmalar.
Bilgi paylaştıkça artar..

picman

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu. benim tahminime göre pt2262s entegreli 3 tuşlu bir komanda ile pt2272 m4 yada l4 serisi decoder i kulşlana bilir im ama malzemeler henüz elime ulaşmadığı için deneye miyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

stlg

pt2262 ile pt2272 l4 yada m4 calıstırabilirsiniz ,sizin vericiniz 3 tuslu oldugundan pt2272 nin sadece 3 data cıkısından veri alabilirsiniz,  4. data bos kalacak ,kangi tus hangi cıkısı kontrol ediyor onu denemeyle bulabilirsiniz, birde decoder ve encoder frekanslarını belirleyen direncleri uygun secmelisiniz
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

picman

arkadaşım teşekkür ederim verdiğim bilgiler için ... çalışmalarınızda başarılar.