LPC2103 board yapımı

Başlatan aykut54, 08 Ocak 2011, 17:22:31

fatihkuzucu

Exp.Kits http://tinyurl.com/3qhs8pm   Küçük adamların, küçük fikirleri... Büyük adamların, büyük hayalleri...

birkan

3 tane işlemcide ben istiyorum. Kartın nasıl yapılacagı netleşince 3 işlemciden birini karta montajlı isteyebilirim.

serdararikan

Alıntı yapılan: birkan - 08 Ocak 2011, 23:04:17
3 tane işlemcide ben istiyorum. Kartın nasıl yapılacagı netleşince 3 işlemciden birini karta montajlı isteyebilirim.

dostum biz kit ışından satmıyoruz.yurt dışından uygun fiyatlı mcu getiriyoruz.yani bu işten bi karımız yok.sipariş usulü çalışmıyoruz yani 8)

birkan

Alıntı yapılan: serdararikan - 08 Ocak 2011, 23:19:45
Alıntı yapılan: birkan - 08 Ocak 2011, 23:04:17

dostum biz kit ışından satmıyoruz.yurt dışından uygun fiyatlı mcu getiriyoruz.yani bu işten bi karımız yok.sipariş usulü çalışmıyoruz yani 8)

Yanlış anlamışım. Bu durumda benim içinde listeye 3 işlemci ekler misiniz.

Konyali2

arkadaşlar benide yazın listeye 1 kart 1 tanede fazladan işlemci almak istiyorum

malpaslan1979

sayın serdararikan işlemci ile kart ortalama-aşağı yukarı ne kadar bir rakam tutar acaba?

saygılarımla

serdararikan

Alıntı yapılan: malpaslan1979 - 09 Ocak 2011, 11:51:24

sayın serdararikan işlemci ile kart ortalama-aşağı yukarı ne kadar bir rakam tutar acaba?

saygılarımla

arkadaşım asıl yola çıkış noktamız kart yapmak değildi.başlangıç olarak ebay dan toplu mcu almak istedik.ama istek çok olursa kart işinede gireriz.ama yanlış anlaşılma olmasın biz bişey satmıyoruz sadece uygun fiyata mcu almak istiyoruz.

muhittin_kaplan

sanırm kaçırdım
bu aralar laptopum olmadığından forumuı takip edemiyorum. alsam iyi olacaktı.

electronblue

Daha alım yapılmadı galiba muhittin hocam.

muhittin_kaplan

Sipariş verilmiş Sanırım

fractal

bende lpc2103 kullanmıştım..ulink2 vardı bozuldu zaten.nette 75 dolara ulink2 var
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

ehliseyf

sipariş verildimi acaba...
Code'm mu oturturum !

aykut54

takriben 20 gün önce verildi.... Gelmesi an meselesi...

serdararikan

sipariş verildi X-Fi hocam bir bord bile hazırladı.10 gün içinde işlemciler elimize ulaşır.Gelince bord yapımına başlanacak.gelişmeleri buradan yayınlarız.

canbili

kaçırmasaydım çok güzel olacaktı..
çalışmalarınızı takip edicem.. çok kısa zamanda karar verip almışsınız
eğer ikinci bir posta sipariş edilecek olursa ben de varım..