Işınlanmaya inanıyormusunuz?

Başlatan X-Fi, 18 Nisan 2011, 21:07:37

X-Fi

http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

50Cal

Sadece, fiber optik kablolarla yapılan iletim hızı 2 katına çıkabilecekmiş gibi algıladım. Başka ne gibi yeniliklere yol açabilir, biraz daha bilim kurgu serpiştirip anlatsalarmış daha keyifli bir haber olabilirdi.
Bir de şu alıcı verici arasına bir "yaşanmışlık" koyma olayını merak ettim :)

OG

Günü (ne zamansa artık) gelince olacak.

Zaman Quantumcuların zamanı. Onların çağı başladı.

Bir büyüğümüz şunu derdi,
"insanoğlu uzay araştırmalarına harcıyacağı parayı atom altına ve insan beynine harcasa idiler daha çok yol alırlardı. "

Tabi bu sözle uzay araştırılmasın demiyor, daha çok bilgi bunlarda diyor.

Quantum'a giriş,

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Murat Mert

Bira zamanlar Flimlerde gördü ğümüz her şey hızla günümüzde gerçeok olmakta bir gün bu olayıda çözeceklerini düşünüyorum. Atılgan ve uzay yolu, Kara şimşek (KIT) vb flimlerde kullanılan malzemelerin benzerlri artık günümüzde var.
mert07

ares

bence bu fılmler bosuna yapılmıyor oradakı ayrıntılar ve teknolojı sankı daha once bılınıyormus gıbı zaman ıcerısınde karsımıza cıkıyor

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Rekofen

Tayyi mekan konusunu incelemenizi tavsiye ederim, ne makine ye gerek var nede başka bir şeye hoş bu tayyi mekan gitmek istediğiniz yerin size gelmesi ile alakalı ama einstein kabala'dan aynı sonucu çıkarmıştır büyük ihtimal ile m=m2 nasıl ki o kitapdan çıktı ise.Hatta zamanı kurmak için bir çalışma bile bu gün yapılmakta ama neye hizmet eder orasını Alim olan Allah c.c bilir.
Jal iyidir :)