Bu projeye nasil bakarsiniz?

Başlatan bunalmis, 09 Ekim 2011, 15:35:56

zabun92

elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

z

Eger Farnel Turkiye ve Empa bunlari satiyorsa ortak alimin bir avantaji olacakmi?

Neden herkez dogrudan bu iki firmadan almayi dusunmuyor?

Farnel stoklarinda gorunen miktarlar o ulkeye degil tum dunyaya aitmis stok degeriymis. Bunu da bugun ogrendim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

fahri-

Arkadaşlar kit çok ucuz ama kendi projelerimiz için sadece bu chip in fiyatı 10 adetler için 15$/adet lar cıvarında. ve farnell, digikey, futureelctronics gibi büyük dağıtıcılarda stok "0" olarak görünüyor. Bilgi olarak bulunsun.

Saruman

Bugün EMPA ile görüştüğümü yukarıda belirttim. EBV Elektronik'i de aradım fakat kapanmıştı yetişemedim.

Yarın imkanım olursa EBV'yi tekrar arayacağım.

muratdu

Anket yapabiliriz. Bunalmis hocam kartlari yazsin. Biz oy verelim...Ama, hocanin dedigi olsa daha iyi olur. Anketi bosverin...  :-\

sayment

Ama bu sadece CPU nun fiyatı kit olarak almayacak mıyız? Yoksa kart mı yaptırılacak ?

dombilik

Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

sayment

Maaşallah 136 tane IO pini varmış. 16f877 den sonra bayağı bir gelişmiş geldi :)

fahri-

Gerbay Hocam iki chip birbirinden farklı sanırım. Ne fark var bakmak lazım.
STM32F407VGT6 (kitte kullanılan)
STM32F407IGT6

dombilik

Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

sayment

Orada yazanın yalancısıyım hatta 140 pinmiş. Yanlış mı anladım acaba?
Böyle yazıyor.
No of I/O Lines: 140

semitesla

ben de bu kitlerden bi tane almak istiyorum. bunalmış hocama çok teşekkürler.

dombilik

Alınması düşünülen kit te
32F100RBT6B
var.64 pin

MC_Skywalker

fahri-